Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti örültök, hogy...

Fideszesek, ti örültök, hogy 1956-ban a szovjetek lerohantak minket?

Figyelt kérdés

Ha 1956-ban függetlenedünk és átállunk a nyugathoz, akkor már lehet, hogy itt is melegházasság lenne, meg liberális demokrácia és jóléti állam.

Ünneplitek november 11-et?



2023. okt. 16. 11:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
18%
Nem november 4-t?
2023. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
16%
Pontosabban az ukránok!
2023. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

#1


November 11-én verték le.


#2


Milyen ukránok? Akkor még Szovjetunió volt.

2023. okt. 16. 12:07
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
#2 Biztosan voltak ukránok is a moszkvai parancsnak engedelmeskedő hadseregben. Ahogy magyar katonák is voltak 1968-ban Prágában. De nekem apám azt mesélte, hogy azt kiabálta, hogy "ruszkik haza", nem azt, hogy "ukránok haza"...
2023. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
85%

#4: A múltkor még azzal jöttek, hogy az ukránok nem is léteznek, most meg azzal, hogy valójában az ukránok szálltak meg minket.

Hihetetlen, hogy a hazaárulók képesek meghamisítani a magyar történelmet és elárulni a magyar hősök emlékét is, csak hogy az orosz érdekeknek megfeleljenek.

2023. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

#2 Nehogy kitaláld már, hogy az ukránok akarták leverni a forradalmunkat.

Ruszkik parancsoltak. Kizsákmányolták, elnyomták az összes tagországot. Én se szeretem az ukránokat, de azt nem tudom megérteni, hogy az oroszokat hogy lehet dicsőíteni. Állandóan csak kibasztak velünk. Nem baráti nép.

2023. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
13%

Az ukrán levéltárban szerepel, hogy a mai ukrajna területéről jöttek a szovjet katonák a forradalmat leverni, akkor szerintetek kik jöttek?


Amúgy Hruscsov parancsára aki ukrajnának ajándékozta a krimet szóval összeállhatna a kép a könnyű buksicskátokban, de nem!

2023. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
91%
#7 Vegyes alakulatok voltak. A főmuftik többnyire mindenhol oroszok voltak.
2023. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

#7


Azért Ukrajnából jöttek, mert az van legközelebb Magyarországhoz.

Összeállt a buksidban a kép?

2023. okt. 16. 12:31
 10/48 anonim ***** válasza:
14%
Szegény pici ukránokat nem szabad semmilyen kritikával illetni. Ők aranyosak, jók, soha semmi rosszat nem tettek a történelem folyamán, barátságosak, gondosak, tiszták, nemeslelkűek, önfeláldozóak és a demokrácia bölcsőjét és egyetlen mai fényforrását jelképezik (Izrael mellett, ők a másik hibátlan állam)
2023. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!