Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az oldalon vannak olyan...

Itt az oldalon vannak olyan 4+ pipások, akik Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés
Én az vagyok, de úgy látom itt az oldalon a kormánypárti vélemények kisebbségben vannak és rendre csúnyán lepontozzák őket. A legtöbb jobboldali hozzászóló ilyen 2-2.5 pipás. Azért örülök, ha látok egy-két 3.5-4 pipást is, hogy kritikus véleményt mer írni az LMBTQ-ról, bevándorlásról, hazai ellenzék állapotáról. Az ilyesmire általában ugranak a balosok, hogy lepontozzák.

2023. okt. 18. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Bröhöhö, titeket megint bánatank...


Hány olyan kritikus és forrásokkal alátámasztott válaszomat linkeljem amit értelmetlenül pepontoztak a halálba a spanjaid? :D

2023. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem lennének lepontozva, ha kultúra szorult volna beléjük. Az egész szövegük olyan házsártos vénasszonyos. Jellemző rájuk a felsőbbrendűség, mint a terroristákra.
2023. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudom, hány pipám van, csak azt látom, hogy "a te válaszod".

Amúgy mit jelent a pipa? Ez nem a felhasználói szint, gondolom.

2023. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Az a szomorú, hogy ezen az oldalon politikai nézetek szerint pontozgatnak és nem érvek meg argumentumok alapján.

Nekem totál mindegy, hogy valaki fideszes, dk-s vagy mi az anyamkínja, ha meg tudja magyarázni ki tudja fejteni, hogy "Azért támogatom az Orbánt, mert..." és kifejti. Vagy pedig "Azért jó a Gyurcsány, mert..."


De itt a sajnos full retard valaszokat is felpontoznak, csak mert velük egyező pártokat támogat, míg más hosszan kifejti érvekkel alátámasztva és lenullázzák, mert történetesen pont nem velük egyező véleményen volt.

2023. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Itt semmit nem jelent a pontozás.

Max annyit lehet megtudni, hogy itt több az liberális/globalista/balodali hozzászóló, mint a konzervatív/patrióta/jobboldali.

Vagy jobban használják a pontozási rendszert mint a konzervatív/patrióta/jobboldali emberek.

2023. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Azon mondjuk beszarok, hogy az ostoba állatok szavazói hivatkoznak magukra jobboldaliként meg patriótaként 😂
2023. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

kikre gondolsz az ostoba állat szavazói alatt?

Momentumosok, jobbikosok?

2023. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

"Az ilyesmire általában ugranak a balosok, hogy lepontozzák."

Lol, nem politikai alapon pontozzák le, hanem mert hülyeséget ír.

Ez ilyen egyszerű, nem kell itt is a szabadkőműveseket keresni.

2023. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

#8

Itt politikai alapon pontoznak, nézd meg akármelyik kérdésnél...

2023. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
A marxista trollok már elüldözték vagy kitiltatták innen azokat, akik nem marxisták. Páran vagyunk még normális emberek, akik bírjuk idegekkel a sok barmot.
2023. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!