Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Dave világa...

Mit gondoltok a Dave világa nevű Youtube-csatornáról?

Figyelt kérdés
Szerintem tökéletesen hozza a negatív libsi,SJW sztereotípiákat. Fasisztázni is szeret...

2023. okt. 19. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Sokat Poénkdik. Nem kéne!
2023. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Poénkodik?Nem tűnt fel...
2023. okt. 19. 22:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Kritikus, kissé szarkasztikus módon, de csak annyira, ami még épp jól áll neki.
2023. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Tehetséges ember.
2023. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem teljesen hülye, de annyira bele van zúgva Makizajba, mint a szűz lány az első udvarlójába, ami miatt egyetlen hibáját sem képes észrevenni. Szinte biztos vagyok abban, hogy ha Makizaj megkérné, hogy szopja le, egy szóval sem tiltakozna, hanem térdelne is eléje, és olyan hódolattal venné szájába a lőcsöt, mint az álszent vénasszonyok Urunk testét.
2023. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Igen, szarkasztikusan poénkodik, mint a nagy humoristák, nem szól másról mint hogy megéljenek abból (reklám) , amit a Fidesz nem csinál. Több politikai humorista fellép élőben és a magyarok nyomorából csinál viccet, abból él, hogy kifigurázza a fideszes politikusokat, és lőlőt... Csakhogy egy centit sem lépünk előre, ha ezeken a vadbarmokon nevetünk, altatásnak hívom ezt a technikat.


Dave ennek a nagyon light-os vonala, nem vicces, de próbálkozik. Valójában vernie kellene az asztalt, és olyan hévvel,tűzzel beszélni, ahogy Drábik János tette/teszi, nem pedig poénkodni.

2023. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem szerelmes Makizajba.
2023. okt. 20. 00:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy Márki-Zay rajongó.
dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MJozsi44 ***** válasza:
34%

Ezt talaltam rola

Dave Világa a 3%-os Mzp szekta legaktívabb, lúzer balf@sza. :D :D :D @ToroczkaiLaszlo Hivatalos Dave Világa alias Levitin Dávid,a Cinema Magazin utolso szerkesztöje, mielött csõdbe ment. Mzp szektás egy az egyben. Le árulózta Lukácsit és Kész Zoltánt is amikor követelték az elszámolást. Mindenkit szid aki bírálni meri a "messiását". Miközben az említésre sem méltatta más élő műsorokban. Készített 2 "interjút" is a bálványával. Ami abból állt, hogy kérdezett, a hibbant szektás pedig válaszolt. Sapkás Piréz egy balos fiúcska is "Hardcore mzp fannak" nevezte. Azt sem állta meg szó nélkül gombóc Artúr. :-DDDDD Próbál nyalizni a melegeknek is de Osváth Zsolt is elhajtotta, hogy ne ott reklámozza magát. El Grande Attila elmondta Beácskának, hogy régebben lányokat alázott! Többek között az Ő rokonát is. Részletek nem ismertek. El lehet mondani, hogy mindenhol utálják azt az elhízott, anyucin élősködő, magányos ripacsot.

jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
#9 De szánalmas, ócska senkihàzi.
jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!