Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként egyetértesz...

Ellenzékiként egyetértesz Ukrajna anyagi támogatásával az Unió részéről?

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Tartózkodom
Nem
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Abban egyetértek, hogy jobb az oroszokat távol tartani a magyar határtól. Nem utálom az orosz népet meg semmi. Csak a vezetőik néha megkívánják mi a földünket is.

Oké, persze NATO tagok vagyunk. De semmi se tart örökké, fene tudja mi lesz még. Jobb az, ha van egy kis pufferzóna közöttünk és a medve között.


Ugyanakkor nem látom eredményét a rengeteg ukrán támogatásnak. Szép lassan így is elmorzsolódnak.

Nem tudom mi lenne a megoldás, de ez így nem jó.

Vagy csináljuk rendesen, rengeteg fegyver támogatással, vagy pedig hagyjuk a fenébe.

2023. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem. Kizárólag szovjet édestestvéreinket kötelességünk támogatni.
2023. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

"Ugyanakkor nem látom eredményét a rengeteg ukrán támogatásnak."

Pedig van. Az orosz hatar meg mindig masfelezer kilometerre van innen, nem vagyunk hatarosak a medvevel. Ennyit boven meger az az apropenz, amit Ukrajnara szandekozik kolteni az EU.

2023. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak aprópénz akkor miért kell hozzá hitelt felvenni az EU-nak ? Az aprópénzt mellényzsebből szokták fizetni nem hitelből.
2023. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
@4 Szerintem nem "kell", csak igy celszeru. Az EU eves gdp-je nagyjabol 15 ezer milliard euro, ebbol szandekoznak kb 100 milliard eurot kolteni Ukrajnara. Ez 1%-a sincs osszesen, ezert "apropenz".
2023. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem van 15 ezer forintom és abból száz forintot oda akarok ajándékozni valakinek biztosan nem veszek fel rá hitelt.

Nem tudom mi ebben a célszerű ha csak nem HAZUDNAK nekünk szokás szerint.

2023. okt. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha nekem van 15 ezer forintom"

Az, hogy az EU éves GDP-je 15 ezer milliárd euro körül van, az nem azt jelenti, hogy ekkora kupac pénzhalom tetején ücsörögnek az EU vezetői. Még az, hogy 100 milliárdot szánnak erre a célra jövőre, még az sem azt jelenti, hogy valakinél kápében ott van, vagy lesz ez a pénz egyben, hanem azt, hogy ilyen-olyan forrásokból történő elvonással, elkülönítéssel szándékoznak fedezni ezt az összeget.

2023. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzem valamire akkor azt elengedem. Ilyen egyszerű.
2023. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!