Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges az, hogy...

Árokpart kérdése:

Hogyan lehetséges az, hogy régebben úgy régebben, hogy nem a múlt rendszerben, hanem úgy kb. 20 éve nem voltak az ilyen és ehhez hasonló esetek elharapózva az iskolákban?

Figyelt kérdés

A fő kérdés meg az, hogy miért nem tesz ez ellen sneki semmit sem a törvényhozók, sem a törvényalkalmazók szinte senki: Bernadett Besenyei levele


· 8 ó. ·

Üdv mindenkinek!

Köszönöm a befogadást,soha nem gondoltam,hogy ebben a helyzetben leszek.

A kisfiam 1,5 éve szenved az iskolában..tanárok,gyerekek... Fizikálisan,lelkileg megalázzák bántják... Ha szülőkkel beszéltem (finoman),miért nem fordulok az osztályfőnökhöz,szóltam párszor neki nem érdekli. Azt mondta az igazgatónő,örüljek,hogy nem jelentettek fel önbíráskodásért...csak mert szóltam,hogy beszélgessenek el a gyerekükkel. Fojtogatás,verés,wc-be zárás,verés-gyerekektől.

Tanároktól",ahol ti laktok ott csak parasztok laknak,egyél többet,hátha nő az agyad...megtéplek...stb."

Senkit nem érdekel az iskolában,orditanak vele a tanárok.

Már ott tartunk,hogy a gyerek tépi az újjait,ideges,fél a tanároktól.

Itt aki bánt,azt védik,aki szenvedője az a hibás.

Eldurvult a helyzet,mert szólni mertem,de ki ne állna ki a gyereke mellett..

Ez egy vallásos iskola... 😡

Sok minden van,de nagy vonalakban ennyi.

Iskolát keresünk,de az a kérésem,mit lehetne tenni ez ellen? Védi a bantalmazott gyerekeket valaki/valami? Mert ott ezek csak "csínyek".


2023. okt. 28. 20:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Az Országosan az iskolai bántalmazások elleni Facebook-os csoportból egy édesanya levele.
2023. okt. 28. 20:38
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
50%
"Azt mondta az igazgatónő,örüljek,hogy nem jelentettek fel önbíráskodásért...csak mert szóltam,hogy beszélgessenek el a gyerekükkel." - Na ez a helyzet tuti nem úgy történt ahogy anyuka előadja.
2023. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!