Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szankcionálják...

Miért nem szankcionálják jobban az illegális hulladéklerakást?

Figyelt kérdés
Nem a városban eldobott nejlonzacskóra vagy mosószeres dobozra gondolok. Sokat kirándulok erdőben és jellemzően nagyon sok szemét van kihordva. Mosógépek, gáztűzhely, tv, lyukas hordók.
2023. okt. 29. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk szankcionálják!


Az összes erdő le van zárva!

Mimdenki beugat,ha egy almát eldobsz!

Nem tudom te hol vagy!


Régebben zöld hulladékot vittem az erdőbe ami lebomlik és a természet reszévé válik, de a környezettudatos helyi strici beszólt hogy menjek el!


Mintha ő legális tevékenységet végzett volna.


Nem tudom mit képzelnek ezek magukról!

2023. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Nehéz elkapni az elkövetőket.
2023. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Engem most szoktattak rá. Például, a fémhulladékot nem veszik át. Most ép egy betonkeverőm ment trapára. Nem fogom az udvaron kerülgetni, megy ki valamelyik erdőszélébe. Fóliadarabokat is, csak tőlem 100 kilométerre veszik át. Szeméttelepen lehet leadni bizonyos szemetet, egy utánfutóval, de rakd le a futóról, az utolsó öklömnyi kavicsot is válogasd szét, mérni kell, majd szépen elsétálni vele a különböző konténerekhez. Még jó, hogy nem kérik, hogy hasznosítsam újra. Vagy is, számíthatsz rá, hogy egyre több helyen találkozol szeméttel, szántón, utak mentén, erdőben. Másik lehetőség, mint barátom csinálta. Ott volt egy bobcat dolgozni és ásatott vele egy gödröt, bele a szemét és rá föld.
2023. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt teszik, egyre jobban szankcionálják a hulladéklerakást. Eddig amit gond nélkül átvettek, és még fizettek is érte, már le sem adhatod. El kell vinned akár az ország másik felére, ahol még neked kell fizetni az átvételért. Ezután még csodálkozol, hogy miért az erdőkben köt ki?
2023. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!