Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van itt a probléma amikor...

Hol van itt a probléma amikor egy átlag magyar dolgozó havi 30 ezer forintot félre tud tenni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Én az átlag nyugdíjamból havi 50 ezret teszek félre.
2023. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Én meg 2 millát Mészaros
2023. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Havi 30 ezerből mikor fog telni saját ingatlanra?
2023. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

3.

Minek egy ingatlan mikor sátorozni is lehet?


[link]

2023. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz mit szólsz, hogy én Angliában havi 500 fontot is félre tudok tenni akár?
2023. okt. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
mi meg 500 eurót bausparkasseba, 300at autóba, 100at a gyerek életbiztositásába. húhh, akkor most én vagyok a nagyobb király, vagy mi? :D
2023. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Ott van a probléma, hogy rengetegen vannak akik nem jönnek ki, kis nyugdíjasok, minimálbéresek és ők többen vannak, mint az orbán nyaloncok.

Bár az tragikomikus, hogy a szavazóbázisukat többségéből pont ebből a rétegből szerzik, de akadnak közöttük értelmes emberek is, akik nem támogatják orbán hazugságait, lopását és nem rájuk szavaztak, hanem mi hazánkra is akár.

De valós, végleges megoldás a civil mozgalmakban, szerveződésekben lesz, hogy leváltsuk ezt a rablóbandát, gyurcsányostól, orbánostól.

2023. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
aki lepontozott biztosan jobban tudja mit hova fizetek:D
2023. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#6


Ez melyik ország?


Egyébként én anno Hollandiában kb havi 800-900 eurót tudtam félretenni szakmunkásként, plusz folyékony angollal.

2023. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, a politika és a politikusok csak egy kibúvó sokaknak, hogy legyen fekete bárány, akit okolhatnak a saját szar életük miatt. Nézd meg a legtöbb siránkozót. Alacsony képzettségűek, közepes műveltséggel. Amúgy alapvető beállítása a modern embernek, hogy semmiért nem saját maga a hibás, hanem mindig valami külső oka van a kudarcoknak. Úgy látom nekünk mindig az éppen aktuális kormány a hibás.

Pont emiatt maradok ki az egész cirkuszból, mert mindegyik pártban ugyanolyan hataloméhes majmok ülnek, mindegyik párthívő lelkes mogyoródobáló majomnéző.

Hogy én is tudja flexelni, mi lakáshitel, két kocsi, gyerek meg macska mellett rakunk félre 60ezret. Igaz, hogy szakdiplomás házaspár vagyunk vidéken, mindketten hiányszakmával.

2023. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!