Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok megint felsültek a...

A balosok megint felsültek a stadion ellenességükkel?

Figyelt kérdés

"Mintegy két és fél óra alatt minden jegy elfogyott a magyar válogatott záró Eb-selejtezőjére, a november 19-i Magyarország-Montenegró összecsapásra. A már értékesített bérleteken felül több mint 110 ezer jegyigénylés futott be."


Ugye minek akkora aréna? Úgy se használják ki 🤣

Ahhoz képest folyamatosan vannak telt házas meccsek, koncertek és rendezvények, ami komoly bevételt is termel.


2023. nov. 3. 14:16
A kérdező szavazást indított:
Valóban. A Puskás Aréna kicsi lett, így a balosok felsültek.
Nem sült itt fel senki! Kár volt megépíteni, semmi haszna, csak cirkusz a népnek.
24 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

"A balosok megint felsültek a stadion ellenességükkel?"

Még 1 000 szerencse, hogy a jobb oldali csürhe nem keveri a politikát a sporttal.

2023. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem senki nem vitatta, hogy kell egy-egy normális, nagy kapacitású stadion Magyarországra.

Azt viszont igen, hogy miért kell minden második faluban, Orbán hátsókertjében, emez-amaz beszállítókkal, ilyen-olyan TAO kedvezményekkel csinálni mindezt, ideértvén a foci úgy általános, indokolatlan állami támogatását is.

2023. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Bár azt amúgy kiemelném, hogy végre egy olyan kérdés, aminek a szavazása tényleg kétpólusú, nem pedig egy kamu nemzeti konzultáció hasonmás. Ha másba bele is tudnék kötni, ez kellemes felfedezés volt.
2023. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 árokpart ***** válasza:
97%
Inkább azt mondanám, hogy most üt vissza. Ha a sok stadion helyett pl. informatikába fektettünk volna és a magyar informatikai találmányokat kifektettük volna a világpiacra, akkor a válság ellenére ez az évünk is lett volna olyan mint a 2019-es.
2023. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy Magyarországon kb úgy építik a stadionokat, mint Brazíliában a Krisztus szobrokat, erre pedig semmi szükség. 1-2 nagy befogadóképességű ilyen létesítmény teljesen jól kielégíti az igényeket, de aki mondjuk a válogatott meccsre kíváncsi, nem biztos, hogy elmegy Jászberénybe is megnézni egy ottani meccset.

[link]

2023. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

"Szerintem senki nem vitatta"


Igen, tudjuk.

A határkerítést se akarta soha lebontani senki 😁


Gyerekek, ebből Fidesz 2026 lesz 😁

2023. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Azt szerintem se vitatta senki, hogy a 21.század igényeinek már nem megfelelő és igen koros Népstadion helyére kell egy új stadion.

Viszont azt szerintem szintén senki nem vitathatja, hogy tucatnyi olyan stadion épült az országban feleslegesen drágán, mely értelmetlenül túl lett méretezve, és soha nincs 50%-on se a nézőtér. Ráadásul ezen stadionok gyakran anyagi csőd közelébe vitték az adott önkormányzatokat, melyeknek aztán fenn kellene őket tartani.

2023. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, minden rosszindulat nélkül mondom, de nézz szét, hogy hány stadion épült az utóbbi évtizedben országszerte. Szerintem senkinek nem azzal van baja, hogy épül 1-2 színvonalas, nagyobb kapacitású, többfunkciós stadion.

Amúgy köszi a válaszlehetőségeket, én is értékelem, hogy valódi válaszokat adtál.

2023. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Ürhajós dolgokba is beszállt a fideszkdnp, igaz hogy a vonataink,buszaink lerobbannak,késnek,kigyulladnak.


Sorban kellene haladni, a stadion a legutolsó dolog.

2023. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
( mellesleg vicces dolog ez a stadion. Felépítik az adóforintjainkból, utána fizeted a belépőt :D
2023. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!