Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire nevetségesek és...

Miért ennyire nevetségesek és szűklátókörűek a Fideszes honfitársaink?

Figyelt kérdés
Múltkor jó másfél órát vitáztam az egyik fideszes ismerősömmel, de egyszerűen nem tudtunk dűlőre jutni. Képtelen a dolgok mögé látni, csak fújja a Rogán féle propagandagépezet förtelmeit. Meg tudjátok, aki baloldali, az nem keresztény szerinte(mélyen vallásos egyébként, de álkereszténynek azért nem mondanám). A Fidesz által kreált "szentháromság" az Isten, a Haza és a Család. Számomra is fontos szempontok ezek, de ha nem értek egyet a kormánypárt politikájával, akkor hiába mondogatom ezt, egyből letámad, hogy milyen dolog már az, hogy egy ateista pártot istenítek(itt ugye Gyurcsányékra utalt). Tisztázzunk valamit! Nem istenítem őket, Feri is megéri a pénzét, de a kolostormalacnál még mindig tisztességesebb. És az a vicces, hogy a vita közben mindenre azonnal kapásból tudott válaszolni, lehetetlen volt elbizonytalanítani bármivel is. Úgy magyarázott, hogy az ember szinte el is hinné, ha nem tudná az igazságot. Totálisan agymosott, menthetetlen ember. És még mielőtt valaki azt hiszi, hogy általánosítok, akkor az hatalmasat téved! A többségük igenis ilyen! Hogy tudta a kormány ennyire átmosni az agyukat?

2023. nov. 7. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Összegezzük.

1 azaz egy darab fideszessel neked vitád volt és mivel TE nem értetted meg amit ő mond, TE nem fogadtad el az érveit, magyarázatait, TE nem tudtál értelmesen válaszolni a döntéseidet firtató kérdéseidre majd nem fogadta el a TE véleményedet helyesnek - kiírsz egy kérdést, hogy "Miért ennyire nevetségesek és szűklátókörűek a Fideszes honfitársaink".

A válasz erre a kérdésre:

TE vagy nevetséges és szűklátókörű, hogy 1 azaz egy emberrel lefolytatott vitádból az összes, 3 milliónál több "fideszes"-t egyfélének próbálod beállítani.

Talán ha nem lennél ennyire "Totálisan agymosott, menthetetlen ember. ", akkor értenéd milyen ostobaság volt ez a kérdésed. De nem érted.

2023. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Mert ha 3-mal IQ-juk lenne, akkor nem lennének Fideszesek.
2023. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Ha csak kioktatni meg személyeskedni tudsz, akkor inkább hagyd abba!
2023. nov. 7. 16:27
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Miről akartad meggyőzni és mivel?
2023. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Mindkét oldal hívei hülyék
2023. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Fideszes vagyok én sem értek egyet mindenben a kormány politikájával, ez van.
2023. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

#3 Szóval te kiírsz egy kérdést amiben leírod, hogy szerinted minden fideszesről hogy "nevetségesek és szűklátókörűek", "Képtelen a dolgok mögé látni, csak fújja a Rogán féle propagandagépezet förtelmeit. ", " Totálisan agymosott, menthetetlen ember. ", majd megsértődsz mert szerinted én személyeskedem amikor konkrétan rólad meg a hülye kérdésedről leírom, hoyg ostobaság??????

Tényleg ennyire hülye vagy?

2023. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 "Szóval te kiírsz egy kérdést amiben leírod, hogy szerinted minden fideszesről hogy "nevetségesek és szűklátókörűek"


Ember! Nálad szövegértelmezési problémák léptek fel? Hol írtam én olyat, hogy minden fideszes ilyen? Akkor most magamtól idézek: "A többségük igenis ilyen!" A TÖBBSÉGÜK!!!


Ebben a mondatban hol találsz olyan szót, ami arra utalna, hogy szerintem minden Fidesz-párti nevetséges és szűklátókörű?

2023. nov. 7. 17:49
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Miről szólt konkrétan a vita?
2023. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Hol írtál olyat? Sehol de onnantól kezdve , hogy a honfitársat többesszámba raktad mégis, hogy a fszomba kéne értelmezni, csak hát ha figyeltél volna nyelvtanórán nem kérdeznél f@szságot🤷‍♂️
2023. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!