Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet, hogy nekem...

Az hogy lehet, hogy nekem határidőre, pontosan be kell fizetnem a TB járulékot, de ha orvosi ellátásra szorulok, akkor nem látnak el azonnal, hanem várólistát kapok? És ha én is várólistára tenném a TB járulék befizetését?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Az embereknek ez kell, erre szavaztak.
2023. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pintér László ***** válasza:
52%
1-es, a Te kormányod nem ugyanaz, mint a Kérdezőé? Vagy a Te kormányod mit intézett? Neked nem kell időre befizetned, meg nem kapsz várólistát?
2023. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak hab a tortán, hogy ha minőségi ellátást akarsz akkor még magán egészségügybe kell elmenjél. Tehát kétszer fizetsz valamiért amiért jó ha egyszer megfelelő minőségben részesülsz.


Látszik hogy ez alkotmányellenes. De hát nincs tömegtüntetés ilyenek miatt.

2023. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Már nem sokáig az én kormányom a hozzád hasonló embereknek köszönhetően. 🤷🏻‍♂️
2023. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pintér László ***** válasza:
39%

Honnan tudod, hogy a Kérdező az éppen nem egy ellenzéki szavazó aki mondjuk tüntetésen is ott volt?

Nekem miért köszönöd ezt?

2023. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Én kipróbálnám, hogy, mi van, ha nem fizeted a TB-t.

Nekem 10 éve működik.

2023. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pintér László ***** válasza:
23%
Illetve, ha Téged ennyire érdekel az Ország sorsa, hogy a munka világába csöppenés előtt külföldre mész, akkor mit foglalkozol a kormánnyal, meg a tüntetésekkel? Ha azt vallod, hogy az értelmes Emberek hagyják el az Országot, azzal csak azt éred el, hogy a buták meg itt maradnak, vagy legalábbis megnő az arányuk. Ha tényleg olyan ellenzéki lennél aki nem csak divatból tüntikézik, hogy aztán majd itthagyja az Országát, hanem olyan, akinek tényleg szívügye az Ország sorsa, az nem itt hagyja, hanem csak azért is marad és megpróbálja a lakosság arányát az értelmes felé billenteni, és ha elég értelmes lesz, akkor leváltható a jelenlegi kormány, de amíg az értelmes puszta anyagi haszonszerzés miatt inkább hátat fordít az Országnak és hagyja, hogy a krumplival vezethető birka legyen a magyar Nép ami hatalmon tart egy Országon pioca kormányt akkor inkább Neked-Nektek köszönhető az, hogy az országban egyre több a birka és megyünk a lejtőn. Szóval köszi!
2023. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Ez a kérdés akkor most ilyen napi orbánozás akart lenni?

A befizetett TB járulék egy számsor formájában fénysebességgel egy virtuális számlára kerül, ahonnan aztán majd tovább osztják a benzinkútnak amikor tankolnak a mentőautóba, a gumigyárnak gumikesztyűre, fecskendőre, kifizetik belőle az orvosokat és az ápolókat, stb.

A csípőprotézisedre meg azért kell várni, mert fel kell mérni az állapotodat, elő kell készülni a beavatkozáshoz, le kell gyártani a szükséges alkatrészeket, és véges számú szakember tudja csak beültetni azokat.

Egyébként ez így ment akkor is, amikor a miniszterelnököt Németh Miklósnak, Antall Józsefnek, Horn Gyulának vagy Gyurcsány Ferencnek hívták. De le kell csak váltani a kormányzatot 2026-ban, utána aznap délután meglesz minden orvosi beavatkozás, amikor először befárad a beteg a kórházba. Ja, nem is...

A TB befizetésedet nyugodtan várólistára teheted, biztos megremeg majd tőle a Karmelita kolostor alapköve.

2023. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk mert nem csak téged látnak el.
2023. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De miért várják el, hogy én AZONNAL fizessek (nem keveset) de ha dokihoz kell mennem, akkor meg leszrnak? És most NEM konkrétan a csípőprotézisre gondolok.
2023. nov. 8. 11:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!