Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » “ Nem szirénázhattak a tűzoltó...

“ Nem szirénázhattak a tűzoltók, nehogy megzavarják Pintér Sándor nyugalmát” - Újabb gusztustalan fideszes ember gusztustalan húzása?

Figyelt kérdés

“ Magyarországon fontosabb a belügyminiszter nyugalma, mint a szakszerű mentés

A mai napon a Belügyminisztérium épületéhez viharkár miatt riasztották a belvárosi tűzoltókat, hiszen kb. 8 méter magasan kimozdult egy homlokzati elem az épületben.

Ilyen és ehhez hasonló esetekben a tűzoltók megkülönböztető jelzés használata mellett, szirénázva szoktak a helyszínre vonulni, azonban jelen esetben ezt nem tehették még, nehogy megzavarják a belügyminiszter, a kegyelmes úr, Pintér Sándor nyugalmát.”


nov. 11. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez rágalmazás,tehát alap hogy hitelt érdemlően bizonyítod.
nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
A talpnyaló túlreagálásáról lehet itt szó. Nem hiszem, hogy a "kegyelmes úr" ezt elvárta volna.
nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Micsoda baromságokat tudtok még kitalálni?
nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Esküszöm nem vagyok fideszes, de ehhez hasonló lejárató, indulatokat korbácsoló, féligazságokat tartalmazó vagy teljesen kitalált "hírek" az Origon és Megafonon szoktak megjelenni, csak ellenkező előjellel.
nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Mi köze a kimozdult elemnek a tűzoltókhoz? Tűz volt?
nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

#7

A balesetveszély elhárítása is a tűzoltók feladata. (műszaki mentés, kidőlt fák, ...)

nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Az a durva, hogy az átlagpolgár nem érdemel ennyit, hogy ne szirénázzanak a fülébe feleslegesen. Ugye itt arról van szó, hogy nem "minél hamarabb" mennek, hanem 13:00-ra. Figyelmeztető jelzés hazsnálata: Igen, de közben megjegyzésben odaírva, hogy mégse, mert a Belügyminisztert ne zavarjuk. Pedig pont őt kellene zavarni, mert ő tudna oda hatni, hogy csak akkor szóljon a sziréna, ha az indolokolt. Én is láttam már olyant, hogy éjszaka közepén, tök kihalt, nyílegyenes úton nyomul a tűzoltó szirénával (nyáron, mikor a többségnek nyitva az ablaka, hogy hűtse a nappal felmelegedett lakást - én is a hangra jöttem ki) aztán egy füstölgő fém utcai szemetest eloltanak egy kétliteres PET-palackkal. (Mondjuk az is hülye volt, aki emiatt kihívta őket...)
nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Bakker, szóval tűz sem volt, akkor tényleg mi a fenének szirénázzanak, ennyi erővel az összes iparos szirénázhatna, ha megy megjavítani valamit.
nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenkit ütnék agyon szívlapáttal aki szirénázik mer geccire idegesítő. Azokat a nyamvadt ambulánsokat is.
nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!