Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valamelyik magasabb pozíció...

Ha valamelyik magasabb pozícióban lévő fideszes vagy kdnp-s politikus kerülne hasonló helyzetbe mint Karsai Dániel akkor tőle is megtagadná az eutanáziát a kormány?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg ne értsetek félre, nem kívánom én ezt senkinek mert tényleg borzalmas, csak én el tudom képzelni hogy egy ,,tűzhöz közelebbi" magasabb rangú személlyel engedékenyebbekk lennének mint egy átlagemberrel.
2023. nov. 11. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Elmenne külföldre a milliárdjaiból és megcsináltatná ott.
2023. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Kizárólag a hatalom megőrzése, közpénz kijátszása érdekében cselekszik bármit is a fidesz.
2023. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
2, ezt Karsai is meg tudja tenni, -jelenlegi állapota alapján- még van rá lehetősége. Ő azt szeretné elérni, hogy a hazája is adjon erre lehetőséget, jogilag, hivatalosan és ne kiskapukkal, kerülőutakon kelljen megtennie.
2023. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ebből a fidesz nevű cinikus korrupt boomerek gyülekezetéből az is kinézem, hogy legszívesebben dacból kriminalizálnák azt is, ha valaki külföldön szándékozik megtenni ezt a lépést és már előre megbírságolnák az előkészületek megtétele miatt. Pedig ez még csak nem is politikai kérdés.
2023. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Biztos hogy találna olyan orvost aki elmondja neki, hogy figyelj nagyon a gyógyszer szedésre mert ha ebből meg ebből egyszerre véletlenül nagyobb adagot veszel be akkor ...


De ahogy a #2 is írja " jogilag, hivatalosan és ne kiskapukkal, kerülőutakon kelljen megtennie."

2023. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Odüsszeusz92 ***** válasza:
86%
Akkor szép csendben megoldanák. Persze ha következetesek lennének a fideszes, kdnp-s politikusok, akkor eleve nem kérnének magukra eutanáziát még a legelviselhetetlenebb állapotban sem, elvégre másoknak sem adnák meg ezt a lehetőséget.
2023. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!