Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a gyilkossá...

Miért van az, hogy a gyilkosság ráta 3 kivétellel mindegyik migráns befogadó nyugati országban magasabb, mint magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 13. 07:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

"10 évvel ezelőttit linkeltél!"

Ezt honnan találtad ki, onnan, hogy direkt leírtam? :D amúgy 2022-ig az én linkemben is lekövethetőek az adatok, importált ki excelbe és valami 176 ország 1966-2022 közötti adatait mind megkapod. A lényeg az, hogy a sugalmazásodhoz képest a migránsok semmit nem befolyásolták a statisztikát, sőt, 4-ből 3 ország még ennek ellenére is javítani tudott az eredményének.


"És miért nem jobbak az eredmények, ha mégis nyugat?"

Erre a tőbbi hozzászólók gyönyörű választ adtak. Csupán a rendőri értékítélet miatt ilyen alacsony nálunk ez a szám, ha csak a sima gyilkosságokat nézzük, magasan verjük a "migránsbefogadó" országokat.

2023. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"10 évvel ezelőttit linkeltél!"


"Ezt honnan találtad ki, onnan, hogy direkt leírtam? "


Ez most komoly? Onnan, hogy oda irták !



Neked is áll a kérdés:


Be tudsz most linkelni olyan statisztikát, hogy a migráció előtt és után mi volt?


Legyen mondjuk 2000 -es évektől!

2023. nov. 13. 08:35
 13/23 A kérdező kommentje:

11


"10 évvel ezelőttit linkeltél!"


Ezt honnan találtad ki, onnan, hogy direkt leírtam?"



Komolytalan vagy!


Általad linkelve:


Brunei Darussalam Állam 2013 0

Bulgária 2014 2

Burkina Faso 2014 1

Burundi 2014 5

Zöld-foki-szigetek 2014 12

Kambodzsa 2011 2

Kamerun 2012 4

Kanada 2014 1

Kajmán-szigetek 2014 8

Közép-afrikai Köztársaság

2023. nov. 13. 08:38
 14/23 A kérdező kommentje:

A migránsok "jók":


[link]


"A Svéd Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács 2021-es jelentése szerint azonban a fegyveres bűnözés Svédországban gyorsabban növekszik, mint bárhol máshol Európában.


Idén eddig 47-en haltak meg lövöldözésben az országban – ez több, mint 2021 egészében.


„Először csak azért lőttek, hogy megsebesítsék és megijesztsék az embereket, de most azért lőnek, hogy öljenek” – mondja Gunér úr."

2023. nov. 13. 08:42
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Én feladom, a kérdező szemmel láthatóan elvakult Fidernyák. A kérdés pedig nem kérdés, hanem propaganda.
2023. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Be tudsz most linkelni olyan statisztikát, hogy a migráció előtt és után mi volt?"

Persze, lásd #2-es hozzaszólásomat :) ha összezavarodnál a használatában, akkor meg tekintsd meg a #11-es válaszomban kifejtett "útmutatót" :D


Egyébiránt ha úgy érzed, hogy további adatokra van szükséged, akkor azt Illene saját magadnak beszerezni, nem pedig másra lőcsölni a munkát.

2023. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Dzsonszi ***** válasza:
13%

Akik szerint a migránsok beengedése és a bűnözési ráta/erőszakolások/gyilkosságok között nincs összefüggés és szerintük Magyarország veszélyesebb hely, az nem tudom milyen függetlenobjektív médiából tájékozódhat.


Vajon az USA utazási figyelmeztetésében miért ír "exercise increased caution"-t Angliára, Franciaországra, Németországra, Belgiumra, Svédországra, ellenben a közép-európai országokra (köztük Magyarországra is) csak "exercise normal precaution"-t?


[link]


Bírom hogy ugyanezek az emberek, akik szerint semmi probléma nincs a nyugat közbiztonságával, azok visítanának a leghangosabban, hogy mennyire életveszélyes a hazánk, ha nálunk kezdenének el lefejezni random tanárokat az emberek, lövöldöznének, gránátokat robbantanának, bandaháborúk dúlnának, a rendőrség figyelmeztetne városban lakókat, hogy este nőként ne nagyon menjenek utcára, már a hadsereget kell bevetni hogy rendet tartsanak stb. stb.

2023. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Dzsonszi ***** válasza:
17%
Ja és nem tudom mennyire lehet tele a GYIK agyhalott libsikkel akik továbbra se tartják a migrációt problémának vagy egyáltalán tagadják annak létezését... Az én környezetemben már azok a liberális emberek is belátták, hogy tényleg valós probléma a migránskérdés és csökkentik a közbiztonságot, akikkel 2015-ben vitatkoztam hogy nem lenne szabad mindenféle jöttmentet befogadni, akik azt mondták ezek szerencsétlen menekült integrálható emberek. Nem egy azóta nyugaton él, pl angliában és elmondja hogy az ottani megerőszakolások jórészét is a bevándorlók okozzák.
2023. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

19


Az igazság, hogy magyarországon is a migránsok okozzák a legtöbb esetet, csak nem a most beengedettek, hanem az ős-migránsok, ha tudod mire gondolok!

2023. nov. 13. 09:10
 20/23 hollófernyiges ***** válasza:
92%
Eleve hülyeség a kérdező állítása, az általa linkelt lista szerint a migránsokkal tele Spanyolország, Olaszország, Ausztria és Hollandia statisztikája jobb a miénknél, Németországé ás Dániáé hajszálra ugyanaz. Míg az erkölcsi példakép nagy Oroszországban, ahol konzervatív és vallásos a nép, nyolcszorosa a gyilkossági ráta a magyarnak.
2023. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!