Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 420 lesz (a HUF) maradhat...

Ha 420 lesz (a HUF) maradhat (Orbán hatalmon)?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 14. 07:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: Köszi, rákerestem ahogy írtad.


Ilyenek vannak benne:

- A nők bántalmazásának minden formája ellen fellépnének, továbbá a nők megbecsülését támogatják.

- Kiállnak minden kisebbség mellett, a teljes magyarországi cigányságot felzárkóztatnák – „hatalmas, kihasználhatatlan erőforrásnak” nevezte őket Márki-Zay Péter.

- Szabadságot és méltóságot szeretnének biztosítani mindenkinek, származásra, bőrszínre, szexuális orientációra tekintet nélkül.

„A fideszes politikusok is nyíltan felvállalhatják homoszexualitásukat” – jelentette ki Márki-Zay Péter.

- Új, értékalapú külpolitikát folytatnának, ami a nyugathoz való visszatérésre és a szövetségesek iránti hűségre épülne.


Tényleg alig vannak benne populista lózungok :D

Nem csoda, hogy úgy alakult a választás ahogy...

2023. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

Akkor nincs mit tenni és maradjon a 420 FT, maradjon az államcsőd.

Ha ez kell, akkor ez lesz.

2023. nov. 14. 08:54
 23/75 anonim ***** válasza:
73%
Én, mint forintban hitelt felvett, de euróban pénzt kereső ember esküszöm rá szavazok életemben először, ha cserébe legalább 500-ig gyengül a forint. :))
2023. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 Pintér László ***** válasza:
50%

"Pintér úr:


Kéremszépen, tavaly volt normális programja az ellenzéknek, tessék elolvasni. Én megtettem.



Köszönöm, vége."


Kérdező Úr, minden politikai pártnak kötelessége írni egy programot. Nyilván evidens, hogy ez mindegyiknek van, de ezek üres demagóg ígéretek.

Ha Én ma alapítanék egy pártot majd felsorolnám a tipikus:


-Egészségügy korszerűsítése;

-Vidék felzárkóztatása;

-Oktatási rendszer reformálása, tanári bérek/juttatások emelése, iskolák korszerűsítése;

-Adócsökkentés;

-14. havi nyugdíj;

-Bérek emelése, infláció csökkentése;


Na. Akkor most Nekem is van egy programom. Nem tetszik? Van olyan része amivel nem értesz egyet? Szavazol Rám, mert leírtam ezt a programot?


Ezek a "programok" mindig csak ilyen elcsépelt klisék, csak szimbolikus jelentősége van. Ez csak arra való, hogy fel tudják mutatni, hogy majd ezt fogják csinálni, de ezt csak addig hangoztatják, amíg hatalomra nem kerülnek. Onnantól minden eddig hangos programjuk elhalkul. Fidesznek nem volt régen programja? Mennyit tartott be belőle? Vagy bármelyik előző párt. Mindegyiknek volt programja, melyik szokta teljesíteni ezeket?

Ezek csak hábizti programok, mint amikor önéletrajzot írsz egy munkába és mindent beleírsz, hogy felvegyenek, aztán amikor már felvettek, nem tökmindegy, hogy nem értesz a CNC esztergához, de mégis kapod a fizut?

2023. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
Nekem már az jó, ha 400 felé megy, akkor nem bukunk egy EU-s projekten.
2023. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
24, tessék csak alapitani egyet, én támogatok minden ilyen elképzelést, a 420 Ft-os euróárfolyamnál még ez is jobb ötlet! Hajrá!
2023. nov. 14. 09:04
 27/75 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy miért lovagolsz ennyire a brit tudósok megmondták, hogy 2025-re 420 lesz az € dolgon?

Most épp 384 Ft. Hetek óta megy lefele 395-ről indulva.

2023. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 Pintér László ***** válasza:

Pontosan erre céloztam! Ezek csak üres ígéretek és már rá is haraptál, már támogatnád, szavaznál Rám, miközben ezeket csak elpuffogtattam a levegőbe. Üres szavak. Ahogyan az összes többi politikusé is. Nyilván egyik politikus-párt se fogja a programjába írni a :

-Yachtozást;

-EU-s pénzek sikkasztását;

-Közeli Barátok, Családtagok zsebének tömése;

-Pályázatok Sógor-Koma kezébe juttatása;

-Adóemelés;

-Infláció növelés;

-Oktatás-Egészségügy leépítése.


És az átlagos szavazók pontosan ilyen könnyen rávehetőek a szavazatra. Egyszerű üres igék puffogtatása. Ahogy Én is, az Ellenzék is, meg a Fidesz is csak üres ígéretek mond, de ha Neked ennyi elég, akkor gondolom a Fideszre is képes lennél szavazni, annak is voltak jól hangzó programjaik.

2023. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
Sőt, ez a 4/5 feltétele.
2023. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 Pintér László ***** válasza:
programjai*
2023. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!