Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek, hogy bármihez...

Észrevettétek, hogy bármihez hozzányúl Orbán Viktor, az történelmi előrelépést hoz és a magyar családok gazdagodását?

Figyelt kérdés
Ilyet azért még Gyurcsány sem tudott szerintem.
nov. 19. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre ilyet.
nov. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Isten óvjon, hogy bármihez is hozzányúljon, ami velem kapcsolatos.

Bármi "jót tett nekem" ez a jóember, abból még nem jöttem ki jól.

nov. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Én fidesz szavazóként egyedül az egykulcsos adó feleségem számára előnyös voltát érzékelem, de nekem tök mindegy, én a magyar belpolitikától függetlenül teljesen jól vagyok, nekem a fidesz használni nem használ, ártani meg csak egyféle módon tudna, ha kilépnénk az EU-ból. Erre viszont semmi esély nincs. Azért nem szavazok az ellenzékre, mert kormányképtelennek és hiteltelennek tartom őket, pedig nyilvánvaló, hogy lehetne dolgokat jobban csinálni.
nov. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Azt vettem észre, hogy közel egy millió magyar már elmenekült az országból, korházi osztályok szűnnek meg, rekord magas az infláció, a pénzem kb fele annyit ér mint 10 éve, az iskolákban nincsenek tanárok, a baráti-szövetséges országokat mind nyíltan utáljuk, miközben pénzt követelünk tőlük.

A diktatórikus hulladék országokkal meg folyamatosan gyanús üzleteket kötünk.

Lassan ideje lenne megkeresni a fidesz szavazóknak is a gerincüket, és börtönbe küldeni ezt a korrupt, végtelenül káros bandát.

nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Ezzel egyetlen fideszhez hajló bizonytalan szavazót sem győzöl meg. Teljesen kontraproduktív ezeket szajkózni. Aki így látja ahogy te, azok már rég nem Orbánra szavaznak, aki meg mondjuk a propaganda által megvezetve, vagy mert tök más az élethelyzete mint ahogy te elképzeled, másképp gondolja, egyre dacosabban fog a fideszre szavazni. Ma már új O1G szavazókat nem lehet szerezni. Egymás vállát lapogatjátok.

Akkor fognak a megvezetettek is kormányváltásra szavazni, ha az ellenzéket kormányzóképesnek ÉS hitelesnek fogja tartani, valamint jobb ajánlatot kap tőlük. Ehelyett az Orbánék vélt vagy valós hülyeségeit hallja tőletek.

Köszönik, minden ellenkező híresztelés ellenére nem hülyék. Tisztában vannak sok mindennel, de hol van az a jobb ajánlat? ÉS hogyan?

nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Orbán Viktor nélkül, egyáltalán nem biztos, hogy ma ott tartanék, ahová jutottam. Boldog ember vagyok.


Igaz, hogy ehhez külföldre kellett költöznöm és itt kellett családot alapitanom és karriert csináljak, mert otthon én annnyira életképtelen voltam, hogy nem sikerült. Tiszta szerencse, hogy azért Európában van egy csomó ország, aki képes velem mit kezdeni. Igy én hálás vagyok Orbán Viktornak.

nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Gyere haza fiatal!!!

...vagy csak küldj pénzt!!!

Felcsútnak szüksége van rád....illetve Magyarországnak, vagy ilyesmi.

nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Észrevettem, hogy egyre több az agyament.
nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Mármint a NER-es magyar családok gazdagodására gondolsz, igaz?
nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
85%
Nem vettem észre. Inkább azt, hogy amihez hozzányúl, azt elb@ssza.
nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!