Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti helyesnek...

Fideszesek, ti helyesnek tartjátok, hogy Orbán Viktor minden rosszért másokat hibáztat, míg minden jót kizárólag a Fideszkormánynak tud be?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű példa:


Ha az infláció nő, azért csak külső okok felelnek.


Ha az infláció csökken, az a kormány dicsősége.


Holott még Matolcsy szerint is alapvető felelőssége van a kormánynak az infláció elszállásában, mégsem hallottunk egyetlen félmondanyi felelősségvállalást, hiba-beismerést, vagy bocsánatkérést kormánykörökből.


Helyes ez így?



2023. nov. 19. 05:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%
A Gyurcsányod teljesen kifosztotta az országot, államkassza üres, gazdaság nincsen, eladott mindent az EU-nak, még a szuverenitásunkat (Forint) is majdnem sikerült neki odaadnia, de a nép okosabb volt. Ilyen állapotban vette át a FIDESZ a kormányzást! Mégis hogy lenne Orbán hibája az, hogy előtte valaki(k) helyrehozhatatlanul tönkretette az országot??? Ráadásul az egészségügy az utóbbi években folyamatosan javul, az oktatás fejlődik, pont rossz ötlet volt ezekkel példázódni. Azokról a hazaárulókról beszélj inkább, akik felveszik a több tízmilliós állami támogatást az orvosképzésre, majd kimennek külföldre dolgozni a megszerzett tudással. Nem is tudom, hogy akkor Orbán a hibás, aki önzetlenül támogatja őket, vagy akik nem viszonozzák ezt.
2023. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
76%
11 szerintem vagy hülye, vagy ő rogán.
2023. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok hülye! A pályafutása kezdete óta követem Orbán Viktort. Egy kicsit jobban tisztában vagyok vele, hogy mit tett az országért. Soha nem fordult még elő olyan, hogy ok nélkül mást hibáztatott volna! Soha!! Az eredményeiről meg kár is vitatkozni, mert a választások magukért beszélnek! Egyezik az támadja, aki nem FIDESZES, csakhogy nem tudom feltűnt-e, ők vannak kisebbségben.
2023. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Félreértés történt, bocs.
2023. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
48%

"mert a választások magukért beszélnek!"

Észak Koreában is magukért beszélnek, Oroszországban is, stb.

HA te vagy hatalmon, és gerinctelen gátlástalan bűnöző vagy, aki bármennyi közpénzt hajlandó a hatalom megtartására költeni, plusz folyamatosan átszabni a választási törvényeket, akkor Tadammm: Magyarország, és ki se lehet dobni innen ezt a bűnöző brigádot.

2023. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
48%

15


Ezzel a Koreázással már annyi embert meggyőztetek...ja, nem.

2023. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
51%
Remélem büszke vagy magadra hogy az orbánoddal megölöd a nemzetet, szétlopjátok az országot, és elüldöztetek nagyon sok magyart.
2023. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
51%
...és "hazaváró irodákat" nyitnak milliárdokból...Istenem....
2023. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
39%

17


Ezzel a dumával is annyi embert magatok mellé állítottatok...ja, ezzel sem.

2023. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%

Akkor arra vagy büszke, hogy egy nagy rakás gerinctelen ember vagytok, akik kitartotok egymás mellett a hazugságban, és a becstelenségeben?

Szuper, gratulálok!

2023. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!