Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól teszi a Fidesz, hogy...

Jól teszi a Fidesz, hogy személyes meggyőző kampányt indít azért, hogy felhívják a figyelmet a nemzeti konzultáció jelentőségére?

Figyelt kérdés

[link]


Hollik István szerint a nemzeti konzultáció támadás alatt áll, méghozzá Gyurcsány Ferencék részéről, akik álnok módon Brüsszelt védik. Ezért kell az országjárás, hogy megmondják az embereknek: nem kell ebben a kérdésben Gyurcsány Ferencékre hallgatni.



#Igen, ez kell #Teljesen felesleges
2023. nov. 19. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj hogy az ellenzéki szimpatizánsok sajnos nem töltik ki a konzultációt és így teljesen a fideszesek véleményét tükrözi majd a kijött végeredmény.
2023. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fr.ncba, szavazást akartam jelölni, de kulcsszavakat jelöltem be sajnos, na most már mindegy
2023. nov. 19. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Én azt mondom ki kell tölteni aki csak tudja ha csalnak és ez könnyen ki tud derülni az nagy gáz lenne nekik, ezt szerintem nem kockáztatják meg.
2023. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Ugyis az ellenzéknek adom a papirom, és az egész családból összeszedem .
2023. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
18:54: még mindig itt tartotok, hogy számít, ki mit ikszelget be. Nem számít. A Rogán-műveknél már most megvan a végeredmény, és hogy hányan küldték vissza.
2023. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg nem, elég ha egy valaki tudja ezt bizonyítani és már bukik az egêsz fidesz, nem kockáztatnak ilyesmit.

Ezt csak azért terjesztik hogy töltsék az ellenzékiek.

2023. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

19:13: már volt, hogy bizonyították. Semmi következménye nem lett.

(Az online kitöltés esetében, hogy akárhányszor kitöltheted ugyanarról az IP-címről, az megvan?

De a papíros megoldásról is kiderültek érdekes dolgok: [link]

[link]

2023. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 L.. István ***** válasza:
100%
Szerintem tartsunk nemzeti konzultációt a nemzeti konzultációról! Kérdés ötlet: Egyetért-e ön azzal, hogy szükség van a nemzeti konzultációra és ha nem akkor miért igen?
2023. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem hiszi, hogy bármi jelentősége lenne kitöltésnek. Valószinűleg senki elsem olvassa, mert értelmetlen unalmas zagyvaság, hanem tisztán pártszimpátia alapján kezeli. És azt se hiszem, hogy a fideszben bárki megszámolná, hanem attól függetlenűl, majd kinyomtatják az oriás plakátot, egy minimum 90-95 % egyetért velünk szöveggel.

Lemerném fogadni, hogy ezek a plakátok már most készen vannak.

2023. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nemzeti konzultáció egy orbitális nagy náci baromság
2023. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!