Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha multis érzékenyítő tréninge...

Ha multis érzékenyítő tréningen megkérdik, hogy bűnösnek érzem-e magam a faji és szexuális kisebbségek hátrányos helyzete miatt, akkor kötelező azt mondani, hogy igen?

Figyelt kérdés
Nálunk a cégnél tényleg nagyon túltolják a politikai korrektséget és ezt a "diversity" dolgot. Mivel eléggé amerikai mintára csinálnak mindent ezért kötelező ilyen érzékenyítő tréningeken résztvenni, ahol kihozzák, hogy a nők, színesek, melegek, transzok, stb mennyire áldozatok és semmilyen szinten nem szabad megjegyzéseket tenni rájuk, minél inkább fel kell karolni őket. Sokszor ilyen interaktív is az egész és félek, ha véletlenül egyszer engem felszólítanak és megkérdik, hogy te mint fehér férfi bűnösnek érzed-e magad az ők helyzetük miatt és azt mondom nem, akkor kirúgnak. És még ezek után azt mondják, hogy nincs véleménydiktatúra, mikor így nyomják a woke ideológiát.

nov. 21. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem kötelező.
nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, én idősebb vagyok, és még emlékszem a szocializmusra. Ott sem lehetett bevallani, mit gondolok a rendszerről, a Pártról, az úttörőmozgalomról, meg a többiről.

Én faarccal azt válaszolnám, amit várnak tőlem. "Igen, bűnösnek érzem magam, nyald ki a s..gem." Csak az utolsó tagmondatot magamban mondanám. :-)))

nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Minden esetre akkor pereld be őket, politikai vélemény alapján nem lenne szabad bárkit is kirúgni, ez pedig már direkt politizálás.
nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Kevesebb moszkva 1-et kéne nézni. Ilyen még Amerikában sincs, nálunk pedig egész biztos, hogy sosem lesz.
nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Tettél azért, hogy hátrányban legyenek? Te személy szerint egyenlőtlenül bánsz velük? Lehet nemmel felelni, senki nem kényszerít a hazugságra. Az más kérdés, hogy általánosságban, ha kérdezik, hogy létezik-e ilyen hátrány, akkor már más a válasz.
nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is amerikai multinál dolgozok, de ilyenről még csak nem is hallottam
nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Valld magad te is kisebbsegnek. ;)

Egyebkent nekem ez eleg kamuszagu kerdesnek tunik... inkabb pont az ellentete van: Debrecenben dolgoztam irodai munkaban, tele volt nyomi faskokkal, akik zsido viccekkel szorakoztattak magukat es rohogcseltek az izraeli ugyfeleken... meg a homofob poenok sem maradtak ki.

nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Bűnösnek? Mi ez bírósági per??


Fel sem lehet és nem is tesznek fel ilyen kérdést. Ez is kb. a multi ellenes Fidesz hangulatot felkorbácsoló kérdés. Mint a nem váltó óvodás kampánya a Fidesznek.

Könnyű átlátni ezen.


A kérdés hazug!

nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
ALDI-nál dolgozom, kellett olvasni efféle cikkeket, de ilyen vallatások nem voltak.
nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Az, hogy te nem fogadós el a politikai korrektséget és nem érted meg, hogy a fehérek tényleg elnyomták ezeket a csoportokat (lásd nácizmus) az a te egyéni problémád
nov. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!