Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszűnik a Párbeszéd frakciója?

Megszűnik a Párbeszéd frakciója?

Figyelt kérdés

Mellár Tamás bejelentette, hogy decemberben dönt, hogy kilép a Párbeszéd frakciójából, döntésének oka, hogy most szembesült vele, hogy sok megélhetési politikus van az ellenzéki oldalon is, akik kevés munkával nagyon sok pénzt tudnak szerezni, így viszont nem tud dolgozni.


Mellár nyilván a Párbeszédes politikusaira utalhatott, mint megélhetési politikusok, ha már onnan akar kilépni, kire gondolhatott?



nov. 22. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Szabó Tímea
Jámbor András
Tordai Bence
Berki Sándor
Szabó Rebeka
Nem a frakció társaira gondolt Mellár, ezért akar kilépni a frakcióból
Összesre együtt
11 szavazat
 1/5 hypno ***** válasza:
Nélküle is meg van az 5 fő, szóval bárkire gondolhatott.
nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk elolvasva a névsort, nem lep meg, hogy kilép.
nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magad soroltad fel a Párbeszéd országgyűlési képviselőit, ha Mellár ki is lép, akkor is öten maradnak; legkevesebb öt képviselő alkothat frakciót.

Mellár jön, megy. 2018-ban az országban egyetlen független képviselőként választották meg, 12 napig volt független, majd beült a Párbeszéd frakciójába. Most, hosszabb idő után, fordítva csinálja, ha úgy dönt.

Egyéni jelöltként lett megválasztva, nem a Párbeszéd listájáról jutott be. Az előválasztáson csak olyan indulhatott, aki valamelyik párt frakciójának tagságát vállalta, és azt a párt vezetése elfogadta. Ő, a Párbeszéddel egyezett meg. Gondolom nem akart függetlenként indulni, mert az 2018-ban gyorsan hitelét vesztett lett.

nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevallom, rohadtul nem tudtam, hogy egy frakciónak hány minimum tagjának kell lennie, az Index meg a 24.hu-n írták, és most akartam be linkelni, hogy nem az én fejemből pattant ki, hogy a frakció megszűnik, hanem ők írták, de ahogy látom kijavították ők is. :)
nov. 22. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassan szerintem megszűnik, ami annyit jelent, hogy a 0,5 százalèk lecsökken 0-ra.
jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!