Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki egyáltalán ismeri...

Valaki egyáltalán ismeri személyesen Alex Sorost, akit most hirtelen minden magyarnak utálnia kellene ismeretlenül, csak a Fidesz milliárdos konzultációs kampány-hadjárata alapján?

Figyelt kérdés

nov. 24. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Valami uzi oldalon kérdezősködj.
nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
miért kellene ismerni alexist , elegendő a apja munkáját és életművét ismerni
nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

A nagy ember ... propagandájához kellenek az ellenségek. A papa kilépett, most jön a fiú.

Valakire fogni kell, ha nem mennek annyira jól a dolgok. Az hogy el...... már nem vált be.

nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Valaki biztos ismeri, de nem a célközönség közül.

Szerintem ez a lejárató kampány már kezd tényleg nagyon erőltetett lenni. Bár ki tudja, máskor is gondoltam már így, aztán meg csak néztem, hogy az emberek ráharaptak.

nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Bárcsak Alexis Texas lenne kint a plakátokon, az ő munkásságát jobban ismerem.
nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem minta Von der Leyen-t annyira ismernék... valszeg még Orbán sem emlékszik rá, mikor megszavazta, hogy ő legyen az EU elnöke.
nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mindig úgy neveltek, hogy az új embernek adni kell legalább egy esélyt.

Aztán hogy ismeretlenül ne utálkozzak emberek irányában.

Meg hogy az utálat besározás nem viszi előre a világot.


Fidesz keresztény konzervatív párt évek óta az utálatra gyűlöletre épít hol marad a pártból a lényeg: Krisztus tanítása - szeresd felebarátodat? Nem értem.

nov. 24. 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
Elég butának kell lenni ahhoz, hogy azt feltételezze, hogy csak akkor lehet valakiről véleményt mondani, ha személyesen ismerjük.
nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
#8: Ez igaz, de ugyan biza mondd már meg, hogy az átlag magyar állampolgár mit tud Soros Alexről, hogy bármilyen véleményt mondjon?
nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
10, hogy nem vagyunk rá méltók, hogy a kezét is láthassuk.
nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!