Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ha bármelyik...

Mit gondoltok, ha bármelyik párt nyert volna 2/3-al valamelyik választáson, ugyanilyen egypártrendszert alakított volna ki és ugyanúgy uralná a médiát, mint a Fidesz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a Jobbik nyert volnq 2/3-al 2018-ban, ő is azon lett volna, hogy minél jobban kiterjessze a hatalmát? Vagy 2022-ben az Összefogás is ugyanezt tette volna?
nov. 26. 15:43
 1/10 Pintér László ***** válasza:
88%
Szerintem nem. De ezt nem lehet tudni.
nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit a fidesz kiépített, hosszú folyamat. Talán, ha másoknak is hagynának időt rá. Én ezért nem tartom jónak, hogy egy párt, egy ember hosszú ideig lehessen vezető. Minél hosszabb ideig vannak hatalmon, annál jobban betudják betonozni a hatalmukat és egyre vadabb dolgokat mernek meglépni.
nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DK-s ***** válasza:
11%

Én csak a DK-t merem megtippelni.


Teljesen visszaállította volna a 2010 előtti jogszabályi környezetet, az alkotmányt, eközben brutális tisztogatásba kezdett volna.

nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Minden párt hatalmat akar, de nem mindegy, hogy önmaga fenntartásán kívül mire használja. A legkevésbé sem sajnálom az MSZP-SZDSZ koalíció szellemi örököseit, amiért nem kapják meg azt a hatalmat, ami nekik szerintük alanyi jogon jár. Az viszont probléma, hogy ennyire nincs semmi, ami ellensúlyozza a kormányt.

A legjobb az lett volna, ha 2018-ban nyer a Jobbik, de nem kétharmaddal. Valszeg előrébb lennénk, mint Orbánnal, vagy Gyurcsánnyal.

nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár spekulálni senki nem tudja mi lett volna ha...


2010-ben a Fidesz győzelmekkor sem hiszem, hogy sokan előre látták, hogy mit fog kiépíteni...

nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Amit a fidesz csinál az szinte minden kiveri a biztosítékot az EU értékrendje szerint ezért tiltják ki a fideszt szinte minden közösségi felületről. Itt a legújab!


[link]

nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5


"Ezen kár spekulálni senki nem tudja mi lett volna ha...


2010-ben a Fidesz győzelmekkor sem hiszem, hogy sokan előre látták, hogy mit fog kiépíteni..."


Így van. Én 2010-ben diadalmámorban úsztam. Aztán 2011-től lett nemulass...

nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom, hogy valaha örültem a Fidesz győzelemnek. De az elején úgy voltam, hogy hát nem olyan rossz ez, csak kellene valami ellenpólus. Ellenzék, alkotmánybíróság, köztársasági elnök. Pont azért, hogy ne egyeduralom legyen.


Mára gyakorlatilag nincs ellenzék, csak látszatban. Az alkotmánybíróság jogkörét szabályozták, a köztársasági elnök meg egy FideSS pártkatona.

nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. De hát ez köszönhető annak is, hogy nincs normális alternatíva, így a sok birka nem is tud kire szavazni.
nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan stratégia, amit mindegyik párt megjátszott volna.

Amelyik nem, na az hazudik leginkább.

nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!