Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar NB1 valóban egy...

Lengster kérdése:

A magyar NB1 valóban egy irányított bajnokság?????

Figyelt kérdés

Én személy szerint Már egy pár éve lemondtam a magyar fociról és a kedvenc csapatomról csak azért kellett hogy tudják róla egyfolytába mert magát a focit azért kedvelem és hát a Facebook algoritmus dögivel hozza fel nekem a híreket.

Most újra elkezdtem reménykedni hiszen egy pár fordulóval ezelőtt még harmadik helyen állt az Újpest de aztán most hirtelen lecsúsztak a nyolcadik helyre.

És hát természetesen nincs semmi bizonyítékom arra hogy irányítják, megbundáztatják vagy lefizetik a játékosokat a rossz teljesítményükért.

Viszont azért amiket évről évre látok hogy milyen ,,véletlenek“ történnek a magyar bajnokságban és nemcsak az Újpestel hanem pl. a Honvéddal is mert azért más nagymúltú csapatokat is ki akarnak csinálni véleményem szerint.

Hogy mondjuk egy pár példát:

-Nemrég négy nullára kikapott az Újpest attól A Mezőkövesdtől akik a tabella ki első helyén állnak négy nullára.

-Az előző fordulóban kikap a listavezető Paks is meg a Fradi is És így megtudja előzni 2 csapat is az Újpestet + A Felcsút Akadémia is ugye mert nyertek.

-Évről évre az értékelhető játékosokat akik jól játszanak Újpesten sorra viszik őket el másik csapatokba magyarán szedik szét a csapatot.

Valamint amikor bronzérmes helyen Volt az Ujpest 2019-ben Akkor az utolsó 4 fordulóra nagyon rosszul kezdtek el játszani.

Valamint egy magas Afrikai játékost le igazolnak Aki hogyha helyzetbe került semmit nem csinált, A tizenegyest úgy rúgta meg Minthogyha direkt a kapusnak akarta volna odaadni.


-És még természetesen napestig sorolhatnám a dolgokat de nem férne ki ide a szöveg És már így is írtam sokat.


A kérdésem tehát az lenne így hosszabban kifejezve hogy lehetséges az hogy lefizetik a játékosokat a rossz teljesítményükért és Megbundázzák a meccseket ???



nov. 27. 02:10
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is Irányítva van az NB1
Szerintem nincs irányítva az NB1
12 szavazat
 1/6 Baluba ***** válasza:
78%
A meccsek nincsenek irányítva, vagyis bundázás és bíróknak útasítás az nincs, ez szinte biztos. Ami viszont nyíltan van, az a csapatok költségvetéseinke irányítása. Mivel a pénz 80-90%-a valamilyen formában az állam irányából érkezik, ráadául teljesen önkényes alapon, így azok a csapatok tudnak jó kereteket összerakni, amire az állampártunk rábök.
nov. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Rengeteg meccs meg van bundázva, ez nyilvánvaló, csak konkrét bizonyíték nincs rá. Minden bizonnyal azok is benne vannak, akiknek ezt le kellene leplezni.
nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

A kommuinizmusban a Bp.Honvéd ment nagyon. Minden évben nyert szinte a 80-90-es években bajnokságot. A csapatot a legjobbak közé tették a világon. A világbajnos aspiráns válogatott 84-86-ig 7 oszlopos tagja volt a Bp.Honvédból. A játékosokat a katonsaságból verbuválták állítólag. Onnan válogatták ki


Most ugye jobboldali kormány van és a Fradi megy nagyot...

nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
2 Emlékszem anno a 90-es években volt olyan sportfogadás, amikor adott 10 perces intervallumra lehetett nagy összegekkel fogani, hogy ki rúg golt. Na akkor volt egy Tokody 11-es...nézzétek meg!🤣
nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindig is irányítva van/volt/lesz.
nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé nyilvánvaló igen :) "Csupa véletlen" hogy a miniszterelnök szülőfaalujának csapata NB-I-ben vitézkedik. A ferencváros már-már inkább bűnszervezetre hasonlít mint focicsapatra.


Említhetnénk még a Kisvárda-Mezőkövesd párost, amelyek a politikai kapcsolataik miatt szerepelnek NB-I-ben.


De elég látványos volt még a Balmazújváros, Nyíregyháza, Pécs, Kecskemét eltűntetése anno. A rendszeres játékvezetői "tévedések" a ferencváros, fehévár, felcsút javára.


Mind-mind "csupa véletlen". :D

febr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!