Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után Gyurcsányra szavazni?

Ezek után Gyurcsányra szavazni?

Figyelt kérdés
Én ott voltam 2006-ban az utcákon!! A rendőrterrorban, aaz életemet kockáztattam hogy rendszert váltsunk. Mellettem lövették ki a szemeket. Fogtak fegyvert a magyar népre. Ezek után hogy képesek Gyurcsánynéra szavazni??

nov. 28. 22:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Agykárosodást is akkor szerezhettél, amikor elvertek gumibottal.
nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Pont ezért tartja benn Orbán Gyurcsanyékat. Mert senki nem szavazna egy ilyen majomra. És Orbán gyáva lenne kiállni valaki olyannal, aki talán legyőzheti. Ezért a gyáva besz*ri Orbán mindenáron Gyurcsányékat tartja fent a legerősebb ellenzéki pártnak.
nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 árokpart ***** válasza:
64%
Rendszert váltani egyedül Geri Tiborral lehetséges, mert ő akart mindig is rendszert váltani. Akik kiküldték az embereket az utcára 2006-ban ők nem akartak semmilyen rendszerváltást, sőt el kell, hogy keserítselek, de még kormányváltást sem. Csúnyán megvezették az embereket sajnos köztük téged is és gyakorlatilag egy országot.
nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%

#2 nem Orbán tartja benn gyurcsányékat hanem az a sok ostoba alak aki elmegy és újra meg újra gyurcsányékra szavaz.

Magyarázd már el nekem, hogy tudná Orbán bent tartani valakit akire nem szavaznának elegen az emberek, hogy bejusson!

Nagyon szánalmas, hogy már ezért is Orbánékat akarod felelősségre vonni, hogy az emberek szabadon szavazhatnak és van sok hülye aki gyurcsányékra szavaz.

nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Azóta Orbánék ennél sokkal több rosszat tettek, bár Gyurcsány kilövette volna a szemem és akkor nem kellene látnom.
nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
Mesélj arról is, hogy pénzért mentél ki rendbontani!
nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
27%

"Én ott voltam 2006-ban az utcákon!!"


Én is, de amikor láttam, hogy balhé készül, nem maradtam megvárni, hogy elverjenek a rendőrök... 4 évente vannak választások, a baloldalt meg elzavartuk törvényes eszközökkel. És azóta nem tértek magukhoz.

nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%
nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
20%

Nincsen Gyurcsány. DK van, Dobrev Klára. Ahogy a 2006-os Orbán sem az, ez igaz Gyurcsányra is. Én őszintén szólva sose gondoltam volna, hogy Orbán lesz, aki autokraciát épít, inkább ezt a Jobbikról hittem volna el.

Előre kell lépni, és nem Orbán, vagy Gyurcsány között vacilálni, de ehhez még minimum 10 év kell, maximum 20.

nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

"Mellettem lövették ki a szemeket."

Egyetlen ember egyetlen szemét lőtték ki, de elhiszem hogy pont ott álltál mellette. Ha nem akarsz Gyurcsányra szavazni, ne szavazz.

Egyrészt nem tudom mi a kérdésed, másrészt miből gondolod hogy más választópolgárokat befolyásol a voksolásban egy vadidegen, névtelen hozzászóló közel 20 évvel ezelőtti személyes élménye?

nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!