Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a Hunor magyar...

Támogatod a Hunor magyar űrhajós programot?

Figyelt kérdés
Végre Magyarország ismét visszakerül az űrkutatás világába. Éljen a tudomány, éljen a fejlődés!
nov. 29. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok. Támogatom. Hajrá magyarok! 🚀
Fideszes vagyok, nem támogatom. ❌
Ellenzéki vagyok, támogatom. Csak felfelé! 👽
Ellenzéki vagyok. Nem támogatom! ❌
21 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de, csak akkor, ha mi szavazzuk meg, hogy kit lőhetünk ki az űrbe...


nekem lenne 1-2 javaslatom.

nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 De vissza is fog jönni az illető. 30 napig lesz kint az iss-en.
nov. 29. 17:17
 3/19 Fsms ***** válasza:
69%
1# Sajnos olyan nagy űrhajó még nincs.
nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
#1 Akire te gondolsz nem fog beleférni az űrruhába.
nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
És az miért éri meg az adófizetőknek? Mi a haszon? Csak egy propaganda fogás, ami elfedi a súlyos bajokat vagy egy komoly befektetés, amiből még sok pénzt is vehetünk ki. Mutasd meg számokkal, hogy ez a befektetés nyereséges-e.
nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Vicc számomra ez is...
nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Orbán s Gyurcsány két dalia

Két egy testvér, Kádár fia

nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Miért mindig csak az adófizetők érdekeit nézitek? Komoly tudományos sikereket érhetünk el, még akár egy újabb Nobel-díj is lehet belőle. Az űrhajósunk nem nyaralni megy oda, eleve egy porszívóba kell pisálni, és napi 15 órát dolgozni. Ott minden perc aranyat ér.

Lehet az unokáinknak tanítani fogják ezt az esemény, hogy na látod a magyar űrhajós ezt meg azt fedezte fel.

Már eleve sokan felkeresték a magyarokat, hogyha netán lenne még egy kis kiadó idő, akkor az űrhajósunk beledolgozhatna a kísérleteikbe.

nov. 29. 17:33
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja vesszel egy jegyet adóbol egy rakétára erre aztán büszke lehet lenni.Mert tíz millios kis ország aminek semmi gazdasága nincs ilyenekre van pénze.De minimálbér emelés álamcsöd jelent.
nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
8-as Lehet, hogy most újat mondok neked, de minden tudományos kutatást az emberiség történetében a profit hajtott. Még a Nobel díjasok kutatását is befektetők finanszírozták, akik több pénzt akartak kivenni belőle, mint amennyit beleraktak. Még a propaganda fogásokat is lehet egy kiadás bevétel grafikonon ábrázolni. Sőt erre megy ki a játék a propagandában is. Nagyon remélem, hogy ezzel nem mondtam újat neked. Vagy igen?
nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!