Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elítélitek ti is Pottyondy...

Elítélitek ti is Pottyondy vállalhatatlan, minősíthetetlen kijelentéseit?

Figyelt kérdés

[link]


Így nem lehet másokról beszélni, ilyen közönségesen megnyilvánulni.


dec. 5. 07:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez valóban felháborító
Nem, ebben a helyzetben ez volt a megfelelő válasz
53 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
Szolidaritást vállalok Bájer Zsolttal -egyébként neki nem német eredetű a családneve, hamár pesti?- és neki adnám az összes lovagkeresztemet.
dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

Potyondi Edina humorista.


Bayermünchen Zsóti meg fullba nyomja a kretént.

dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Mi a baj a fideszes emberek fejével, hogy nem érzik, nem látják milyen rossz az amit az országgal tesznek?

100 éve senki nem tudott itt ennyi gyűlöletet elültetni az emberekben mint a fidesz.

dec. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Pont Bayer zsoltiról volt szó, az a csávó egy undorító, ömlik a fos a szájából mindenkit gyaláz sérteget.
dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

"Így nem lehet másokról beszélni, ilyen közönségesen megnyilvánulni."


Bayer pl. rohadékozik ellenzékieket emlegetve, az elfogadható számodra, kérdező?

dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 hollófernyiges ***** válasza:
25%
dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Végig néztem Pottyondi Edina műsorát, azt is bevallhatom, hogy nagyon szeretem, de a műsor pont arról szólt, hogy folyamatosan cáfolt, tehát Bayer mocskolódásaira reagált. Bayer Zsolt az az ember, aki bebizonyította, hogy a pénz mit képes tenni az emberrel. Én nem foglalkozom azzal a ténnyel, hogy a Népszabadság újság írója volt, szerintem jól írt, a sorozata, az 1100 év év Európa közepén egészen kiváló mű. Aztán beállt zsoldosnak Orbán alá, méghozzá nagyon jól megfizetett zsoldosnak, és ömleszti a mocskot, amit elvárnak tőle. Pottyondi Edina erre válaszolt, azt elhiszem, hogy egy Fideszesnek ez nem tetszik. Nekem meg még nagyon sok minden nem tetszik, amit a Fidesz zúdított ránk, a gyűlöletet, a mocskolódást, a kirekesztést, a megbélyegzést, a határon túliak ránk uszításár! Csak így tovább, Pottyondi Edina!
dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
BZS szerintem a legundorítóbb ember a fideszben, pedig nagy a verseny ottan.
dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%

Bayer egy gyökér.


Viszont egy Pottyondi videót se tudok végig nézni.

Nagyon nem szimpatikus ez az okoskodó "szarkasztikus" stílus. Olyan nagyképű, és negatív. Még az élettől is elmegy a kedvem, ha őt hallgatom.

Nem csoda, hogy még Puzsér is ott hagyta ezt a sárkányt.

dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%

Pottyondi egy buta, agresszív ember és sajnos sokan rá vannak cuppanva a szövegeire.

De a lényeg az, hogy itt, ebben az országban beszélhet nyugodtan. Önmagát cáfolja meg a létezésével.

dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!