Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Orbán Viktor rajongó...

Egy Orbán Viktor rajongó fideszes zsidógyűlölő antiszemita hogy élhette meg hogy a magyar külügy meg a híradó másról se szólt, csak hogy mi van az izraelben lévő magyar-izraeli kettős állampolgárokkal, és hogy mentik ki onnan őket?

Figyelt kérdés
A kérdést egy konkrét létező személy ihlette.
dec. 5. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
CSok-ban, rezsicsökkentésben élte meg jól köszöni szépen.👍🥂
dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
CSOK-ot nem hiszem hogy sokat látott, mert egy házasságon kívüli gyereke van, akit nem ő nevel. Rezsicsökkentést, nem tudom, az idős nyugdíjas édesanyjánál héderelt munkanélküliként.
dec. 5. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen ismerősöm, akivel soha semmiben nem értünk egyet, de most ő mondta, hogy hajrá Izrael, meg is lepődtem, hogy végre egyetértünk valamiben, én ugyanis liberálisként Izrael pártján állok, az iszlamizmustól meg a Hamasztól pedig a hátamon feláll a szőr, meg Irántól, akik az egész mögött állnak.


Neki viszont valami szélsőséges konteós buborékból jött valami számára is emészthető narratíva, hogy " vannak a rossz zsidók(lásd Soros), és valójában ők tervelték ki az USA-ból Izrael megtámadását,meg a Hamaszt is ők találták ki,és ezek az öngyűlölő zsidók támadják Izraelt. "


Na mondom, ennyi hülyeségeket rég hallottam, vitázzak vele, aztán végül elengedtem a dolgot, és ráhagytam, végül is legalább a végeredményben egyetértünk, hogy hajrá Izrael.

dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!