Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tervezik visszaállítani a...

Tervezik visszaállítani a rezsicsökkentést a korábbi szintre?

Figyelt kérdés
dec. 8. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Azt el tudom képzelni, hogy a gáz esetében az ún. átlagfogyasztás feletti rész egyszer olcsóbb lesz, az áram esetében a jelenlegi ár nem éri el azt az árat sem, ami a 2013-2023 közötti infláció alapján indokolt lenne.
dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész egy fenntarthatatlan marhaság, aminek a címén hat évig adták el nekünk drágábban az energiahordozókat, mint amennyit a világpiaci ár indokolt volna. Ébresztő!
dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Rezsicsökkentés bevezetése utáni néhány évben volt. A folytatás már rezsinövelés volt. De a szavak valódi jelentése keveseket érdekel.

2. Akkor ez hasznos volt a hatalom építéséhez, ma nem az. Továbbá ma erre nincs fedezet. Még továbbá ma erre nincs szükség, elég mondani. Ezt szokták meg az emberek.

3. Ja, hogy emiatt sokan nyomorognak? Igen! És? Akarnak itt az emberek mást? Sok mindent érzékelek, ezt például nem.

dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hosszabb távon áremelkedés várható, Brüsszel is ezt erőlteti, lehet, hogy ebben engednünk kell majd.
dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem sokan vidéken kénytelenek lesznek eladni a házaikat.


150 ezres gázszámlát nem lehet fizetni 250 ezres fizetésekből, mert kb ennyit keres az átlag.


Akkor a CSOK helyett inkább a panel lakásokra kellene állami támogatást adni, hogy oda költözzenek az emberek, ne nagy családi házakra, mert ilyen fizetésekből ez fenntarthatatlan, és ezeket a gyárakat hozzák be.

dec. 8. 19:26
 6/9 árokpart ***** válasza:
0%
Kérdező! Szerintem most, hogy megkaptuk az EU-s pénzt én látok erre esélyt.
dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fsms ***** válasza:
100%
Gazdaságilag megtehetné a Fidesz, hiszen a mvm-nek sok százmilliárd nyeresége van lakosság kizsigerléséből. De mivel kell a pénz a reptérre ezért nem fog csökkeni. Remélem nem lesz pofájuk növelni.
dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kell a fradinak a fűtött lelátó.
dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem. Minek? A propagandacélját elérte, egyébként meg csak egy óriási kiadás lenne. Majd a választások előtti kampányban visszaállítják egy töredékét, hogy megvehessenek egy rahedki szavazatot (pont úgy, mint a 13. havi nyugdíjakkal)...
dec. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!