Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán jelentéktelen, akkor...

Ha Orbán jelentéktelen, akkor miért győzködik a nyugatiak, hogy felvegyék a nyilvánvalóan alkalmatlan ukránokat az EU-ba?

Figyelt kérdés
Mit számít, hogy mi a véleménye, ha vele senki nem áll szóba, és senki nem veszi komolyan amiket mond? Akkor miért pitiznek most neki?

dec. 10. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Orbi jelentéktelen, egyedül a EP parlamentbeli szavazata jelent valamit.

De ő meg nyilván olyan, hogy ha az EU A-t mond akkor Orbi rittig B-t.

dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Az EU-ban egyenlőek a tagállamok, mindegyiknek ugyanannyit ér a szava.

Ha nem így lenne, a kutya nem lépett volna be.


Új tagfelvételhez egyhangú döntés kell.

dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Az EP egy sóhivatal



Az ottani szavazat nem ér semmit


Szerintem Orbánnak ott nincs is szavazata

dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Szóval szerinted ugyanannyit ér a szavunk mint a franciáké, vagy a németeké? Adj abból amit szívsz kérlek!
dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
Mert Európa vezető nemzete a magyar és semmit sem tehetnek a magyarok engedélye nélkül.
dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Én nem értem mi lett az EU-val. Öntik Európára a használhatatlan migránsokat, a totál alkalmatlan ukránokat fel akarják venni, és egyre hangosabban követelik, hogy a tagállamok adjanak fel minél több tagállami jogkört.

És vannak olyan birka európai lakosok, akik szerint ezek a dolgok teljesen rendben vannak.

A kérdésre válaszolva: ilyenkor látszik meg, hogy kik próbálnak elmebeteg ölteteket keresztülvinni.

dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

#5: Tényleg kérek abból amit a hatossal szívtok.


Egy pillanatra sem merül fel bennetek, hogy Ti vagytok azok akiknek halovány lila fogalma sincs társadalompolitikai kérdésekről, csak simán kirekesztőek vagytok és híján vagytok azoknak a szellemi kompetenciáknak amik segíthetnének ennek a belátásában, ugye? Mindenki hülye, a franciák, a németek, a hollandok, a svédek, az osztrákok, mind hülyék. Ti a Mucsaröcsögei Általános Iskola portása és a Kunbivajbasznádi Tesco nappalos éjjeli őre, Ti, tudjátok a frankót és Európa vezető politikusai mind hülyék. Azért ehhez mi önbizalom kell, hogy ilyen lázálmaitok legyenek? :D

dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

7


Én írtam a 6-os választ, és akkor magyarázd el szépen, hogy nekem speciel miről nincs fogalmam a migráció kapcsán? Tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy valóban csak egy sz*r kocsmatöltelék vagy, az azzal megegyező tudással, vagy esetleg tényleg van mélyebb rálátásod arra, hogy miért is jó az EU-nak ez a sok sáska?

Várom a magyarázatod, ha csak nem tojtál be attól, hogy szakmai síkra vigyük a vitát. Kezdheted.

dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdeznék. Mikor jártál utoljára bármelyik nyugati nagyvárosban, amit hanyatlónak és a migráció által megrontottnak írsz le?
dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

9


Nem írtam olyan szót, hogy hanyatlás, honnan hazudod ezt ide?

Ősszel voltam Brüsszelben és Montpellierben.

De kérdeztem valamit. Lássuk a választ.

dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!