Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lesz a kapcsolat az új...

Milyen lesz a kapcsolat az új lengyel és a magyar kormány között?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor még nem gratulált Tusknak.
dec. 11. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Nem lesz túl jó.


Tusk kb a lengyel Gyurcsány.LMBT barát, bevándorlóbarát meg szuverenitás ellenes.

dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

1: jól benyaltad a kormánypropagandát, látom. :D De elég primitíven tudod visszaböfögni.

Kicsit se zavarjon, hogy Tusk jobboldali, és 2014-ig nagyon jó viszonyban állt Viktorral.

Csak aztán a Fidesz elment egy vállalhatatlanul szélsőséges irányba.

dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

2#


Tisztában vagyok mindezzel.Tusknak nem tett jót,hogy az EU-nak dolgozott, nagyon eltolódott balra is miatta, ahogy a pártja is.


Jobboldalinak max annyira jobboldali, mint Merkel.Nem attól jobboldali valaki,hogy nem tangában hanem ingben vonul a melegfelvonuláson.

dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#1


Birom ezt...amikor Tuskot a "lengyel Gyurcsánynak" próbálják beállítani a liberálisok. Gyurcsány egy vállalhatlan bukott megélhetési politikus, aki a legnagyobb akadálya a fidesz legyőzésének, és Orbán neki köszönheti elsősorban a sorra jövő kétharmadokat (gondolom senki sem hitte, hogy a gazdasági eredményei miatt). Ellenben Tusknak nem voltak Öszöd-féle beégései, nem egy lecsúszott alkesz bukott politikus, az EU-n belül jutott is valameddig.


Szóval hiába próbaljátok kedves liberálisok a bukott Gyurcsányt Tusk-al hasonlítani, a kettő totál más szint.

dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
4: te valamit nagyon benéztél, Tuskot éppen a fidesznyik propagandisták hasonlítják Gyurcsányhoz, mint az első és harmadik hozzászólást jegyző jóember. Tehát az eszmetársaid. Zavar van az erőben? :DDDD
dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5


Bocsánat, nem tudtam. Két éve nem élek Magyarországon és nem olvasok fideszes médiát egyáltalán. Legutoljára amikor még követtem pár éve, akkor a ballibek próbálták a bukott balfék Ferijüket Tusk-al egy súlycsoportban említeni (Tusk helyében én ezt kikértem volna magamnak).

dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:
85%
6/ Nem élsz Magyarországon, nem olvasol híreket mégis itt okoskodsz úgy, hogy semmi fogalmad sincs arról mi zajlik Magyarországon.
dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MolotovPunk ***** válasza:
58%
Egyébként Tusk jobboldali és teljesen lényegtelen, hogy mit hazudozik a fityesz média róla.
dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

"Orbán Viktor még nem gratulált Tusknak."

Jézusom! Pedig már órák óta megválasztották és Orbán még mindig nem gratulált? Világbotrány! :DDD

(Ehhez képest az szinte semmiség, hogy Karácsony Gergely idestova 5 és fél éve nem hajlandó gratulálni Orbánnak a 2018-as választási győzelemért...)

dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

"(Ehhez képest az szinte semmiség, hogy Karácsony Gergely idestova 5 és fél éve nem hajlandó gratulálni Orbánnak a 2018-as választási győzelemért...)"


En se gratulalnek annak, aki eppen a nyakamat markolassza...

dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!