Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jó az ha külföldi...

Szerinted jó az ha külföldi pénzeket felhasználva tud kampányolni egy hazai politikus?

Figyelt kérdés

#védelem #szuverenitás #SZVH #külföldi finnanszírozás
dec. 13. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Kormánypárti szimpatizáns vagyok, támogatom, hogy külföldi szereplők pénzelhessék hazai politikusok kampányát.
Kormánypárti szimpatizáns vagyok, nem támogatom, hogy külföldi szereplők pénzeljék hazai politikusok kampányát.
DK, Momentum, Jobbik, MSZP, LMP, P szimpatizáns vagyok, támogatom, hogy külföldi szereplők pénzelhessék hazai politikusok kampányát.
DK, Momentum, Jobbik, MSZP, LMP, P szimpatizáns vagyok, nem támogatom, hogy külföldi szereplők pénzeljék hazai politikusok kampányát.
Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, támogatom, hogy külföldi szereplők pénzelhessék hazai politikusok kampányát.
Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, nem támogatom, hogy külföldi szereplők pénzeljék hazai politikusok kampányát.
MKKP szimpatizáns vagyok, támogatom, hogy külföldi szereplők pénzelhessék hazai politikusok kampányát.
MKKP szimpatizáns vagyok, nem támogatom, hogy külföldi szereplők pénzeljék hazai politikusok kampányát.
Pártsemleges vagyok, támogatom, hogy külföldi szereplők pénzelhessék hazai politikusok kampányát.
Pártsemleges vagyok, nem támogatom, hogy külföldi szereplők pénzeljék hazai politikusok kampányát.
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
USA egyértelműen meg akarta dönteni a kormányt. Jöttek is a guruló dollárok, ebből ment a kampány. Elítélem.
dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hypno ***** válasza:
79%

A Konrad Adenauer Alapítvány éveken át pénzelte a korábban Soros zsoldjában álló fideszt.


Aztán láthatjuk mi lett belőle. Lopnak, csalnak, hazudnak.

dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz, mint "Magyarország kormánya" vajon mennyi támogatást adott az erdélyi illetve kárpátaljai magyar pártoknak? Értem én hogy a mi szemszögünkből ez a magyarság támogatása, viszont az ottani országok szemszögéből ez akkor szintén beleavatkozás a belügyeikbe.
dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 12:12

Jól értem akkor, hogy te se támogatod, mert sose lehet tudni, hogy mi lesz a következménye annak ha külföldiek pénzelnek hazai politikusokat?

dec. 13. 12:14
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Orbán most vett fel egy nagy rakat hitelt Kinától és ki tudja, hogy még mit a ruszkiktól. Őt is vizsgálják?
dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt támogatom, hogy külföldi magyarok adhassanak, küldhessenek magyar politikusnak, a pártjának, mozgalmának pénzt. Mert ez is magyar, az is magyar.
dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hypno ***** válasza:
72%

#4


Én már azt sem támogatom, hogy ilyen CÖF meg Megafon, meg hasonlók az én adómból kampányoljanak a kormánypártnak, meg az állami cégeket utasítsa a kormány hogy ezeknek támodatásokat adjon.


Viszont vagy mindenkinek szabad, vagy senkinek.

Ha az ellenzék tilos dolgot tett volna a legutóbbi kampánynál, már vezetőszáron hakniznának velük, viszont mivel semmilyen jogot nem sértettek, csak a fidsz érdekeit, hát az ÁSZ-ra bízták a piszkos munkát, mert az ő megállapításaik ellen még jogorvoslat sincs.


Szégyen. Büdös bolsevik tempó.

dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 12:39

A CÖF, Megafon, ... támogatására van hatásod, mert a te pénzed költi el a kormány és bármikor megszavazhatsz mást / kimehetsz tüntetni / polgári engedetlenségbe kezdhetsz de arra, hogy Putyin, Soros, USA, Qatar, ki tudja kicsoda mennyi pénzt ad xy pártnak, hogy szolgálja az ő érdekeit arra nincs.

Eleve az az összeg amit a Fidesz költött el kampányra 2022-ben simán összedobható lenne itthon is ha az ellenzékiek komolyan gondolnák a kampányt, mikroadományozást csak épp saját pénzt senki nem akar ebbe fektetni.


"Ha az ellenzék tilos dolgot tett volna" az ellenzék nem tett tilos dolgot, kiszervezte azt egy civil szervezetnek. De attól, hogy én fizetek valakinek, hogy verje meg a feleségem még engem is meg fognak büntetni, aztán így nem értem mivel jobb ebben az esetben az, hogy nem a párt költ x milliárdot külföldi forrásból, hanem egy civil szervezet ami azt csinálja amit a párt mond.

dec. 13. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Kormánypárti vagyok, ha valaki erre áldoz pénzt hát tegye, nekem se több se kevesebb.
dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A CÖF, Megafon, ... támogatására van hatásod, mert a te pénzed költi el a kormány és bármikor megszavazhatsz mást "

Érdekes, én már sokszor megszavaztam valaki mást, de a CÖF meg a Megafon továbbra is ontja a propagandát az én pénzemből. Na ilyenkor mi van, ilyenkor mi a teendő?

dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!