Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mivel magyarázzáto...

Fideszesek, mivel magyarázzátok azt, hogy 14 év Fidesz kormányzás alatt a második legszegényebb EU ország lettünk?

Figyelt kérdés

És Bulgária is nemsokára kanyarban előz minket.

[link]



dec. 15. 00:56
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és Gyurcsány tehet az egészről, meg persze Soros.
Fideszes vagyok és Orbánék tehetnek az egészről, de azért én ész nélkül továbbra is rájuk szavazok.
Már nem vagyok fideszes és szégyellem, hogy Orbánékra szavaztam.
Sosem voltam fideszes és szégyen, hogy ide juttatta az országot Orbán.
37 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Erről nem KIZÁRÓLAG Orbán tehet, persze ő is benne van vastagon, az előző kormányokat is meg kell nézni. A Horn kormányon kívül nem volt jó! És most 3..2..1.. "bűdőzs kómúnizsta" :D
dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Azt szokták mondani rá, hogy gyanúsak az adatok, mert az nem lehet, hogy például a románok jobban élnek, mint a csehek.

Én se gondolom, hogy maradéktalanul a gazdagságot tükrözi ez a lista, de félvállról sem szabadna venni. Az azért mégiscsak sokatmondó, hogy a listán folyamatosan csúszunk lefelé. Ez szerintem minimum aggasztó folyamat.

dec. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%

Portfolióra Portfolio! :)


[link]


Tudom: hosszú és nehéz olvasmány (számodra valószínűleg fokozottan), így nem várom el, hogy végigolvasd (úgysem értenéd). Csak érzékeltetni próbálom, hogy az éremnek 2 oldala van. A gazdaság pedig egy bonyolult és összetett terület, hiába emelsz ki és lobogtatsz egyetlen statisztikát a sok száz közül. :)

dec. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%

elég hülyeség a pillanatnyi fogyasztással mérni a "szegénységet", pláne országonként erősen eltérő árak mellett. Tény az, hogy a magyar lakosság egyre többet takarít meg, mert megteheti. Ha azt nézem, hogy a 2010-s 19 milliárdról 66 milliárd Ft-ra nőtt a lakossági megtakarítások értéke, nem nagyon látom azt a "szegénységet".


[link]

dec. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell statisztikákat/számokat nézegetni, elég figyelni a hétköznapokat. Kb 2 év alatt 30%-ot drágult az élet, de úgy él mindenki mintha meg se kottyant volna neki. Az utak tele reggeltől estig kocsikkal, boltok, plázák forgalma, kávézók/éttermek szépen mennek, kimész az utcára és látod, hogy általánosságban jóléti hangulat van.
dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Mivel magyarázom, nyilván sokmindent rosszul csináltak,pld. az állandó kötözködést az Unióval.
dec. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

4


De jó, hogy megmutattad, hogy mennyit loptak össze az elvtársak. Értem már miből tellik itt egyeseknek több milliárd firintos luxus házakra, a másik meg még egy szaros 26 nm méteres panelt se tud megvenni, vagy a falvakon keresztül utazva az oszlopokkal kidölni akaró házfalak, lesett vakolatok, lehúzott leppukant redőnyös házak. Ez kb minden 3-ik házra igaz, gondolom a helyes gdp adatok miatt.

dec. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Sőt láttam nem is egy olyan házat vidék amelyiknek a fala leomlott, és fekete takaró fóliával volt befedve, gondolom azért nem csináltatták meg mert igénytelenek, és nem azért mert a porfolió közlése alapján gdp től felveti őket a pénz. De lehet, hogy efyesek így szellőzetnek. Nem csak autópályán kellene közlekedni.
dec. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem Viktorta érdeme, hanem még mindig Gyúúúúrcsán miatt van.
dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Remek, hogy itt egy orbánimádó sem tud válaszolni. Tönkretették az országot, de legalább fuldoklik a gyűlöletben. Ez a jobboldali álom…
dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!