Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság már Budapesten vagy...

Manapság már Budapesten vagy Bécsben rosszabb a migrációs helyzet? Melyik város őrizte meg a saját őslakosainak az arculatát?

Figyelt kérdés

Van több ismerősöm is aki munkája során érintett mindkét városban avagy lakott már itt is ott is (most ott laknak jellemzően) és esküdöznek, hogy Budapest már multinacionálisabb, multikulturálisabb mint Bécs.

Mennyire igaz ez?


2023. dec. 18. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3 még valóban nincs, de pár évtized múlva könnyen lehet. 25 % körül már van az arányuk pár pedti kerületben.
2023. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindkét városban elég sok a külföldi, de Bécsben valamivel magasabb a számuk és az arányuk is.
2023. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Marhaságot beszélnek ezek (az egyébként kitalált) ismerősök. Már 16 évvel ezelőtt távolkeleti volt az összes Mcdonalds dolgozó Bécsben. Itthon 1nem europidot láttam eddig gyorskajáldában (ami nem kínais vagy döner mert az mindenhol adja magát hogy családi vállalkozás) azt is Kfc-ben. Direkt azért ezzel példálózok mert az ilyen kevésbé felvágós munkakörökben összpontosulnak a bevándorlók. Gondolom arról nem akartok meggyőzni hogy a Magyarországra bevándorlók mind mérnöktől felfele dolgoznak azért nincsenek szem előtt)
2023. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Már 16 évvel ezelőtt távolkeleti volt az összes Mcdonalds dolgozó Bécsben."

Hogy érted, hogy az összes? Én is voltam egy hétig Bécsben, csak "europid" ember dolgozik ilyen helyeken, legalábbis én egy kivételt sem láttam egy hét alatt, pedig csak ilyen helyeken zabáltam.

2023. dec. 18. 13:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Bécs lényegesen rosszabb. Nem is csak annyival, hogy ezen gondolkodni kelljen, vagy kérdést kiírni róla.
2023. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 hollófernyiges ***** válasza:

Bécs lakosainak 36,8%-a született külföldön, ebből 14% EU-s ország, 11,8% volt Jugoszlávia (szlovének és horvátok kivételével) és Törökország, 11,1% Európán kívüli.


[link]

2023. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
"n is voltam egy hétig Bécsben, csak "europid" ember dolgozik ilyen helyeken, legalábbis én egy kivételt sem láttam egy hét alatt, pedig csak ilyen helyeken zabáltam." Azt, hogy te mit láttál egy hétig, annak semilyen relevnciája nincs. Én sváb vagyok a németek rokonaim pl még sose láttak romát Magyarországon, pedig már nagyon sokszor voltak Magyraországon több hétig. Akkor ebből következik, hogy Magyarországon nincs roma, mert ők még nem léttak?
2023. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17: Nem. Az viszont következik belőle, hogy nem távol-keleti az összes McDonalds dolgozó, ahogy azt a 13-as válaszodban sugalltad.
2023. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18) A 13-as választ nem én írtam. Abban a formában, ahogy meg van fogalmazva én nem is mondanám.
2023. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!