Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek büszkék rá, hogy...

A fideszesek büszkék rá, hogy fideszesek, vagy titokban szégyellik, csak nem merik kimondani?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk pl. félnek, hogy elveszítik az állásukat, családon belül konfrontálódnak, stb.

dec. 19. 23:47
A kérdező szavazást indított:
büszkék rá
szégyellik
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Én büszke vagyok rá hogy fideszesként a hazámat tudom szolgálni.
dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1., úristen, hát tényleg léteztek :(
dec. 20. 01:45
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ezt hogy érted?vagyunk pármillióan.
dec. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én úgy tudom a fidesz szavazóbázisát adja:


- a naivitásukban befolyásolt nyugdíjasok

- a munkájukat féltő érdekszavazók

- meg a (bocsánat) totál inkompetens cigányság


hithű, meggyőződésből szavazó ostobával... vagyis fideszessel még nem találkoztam.

dec. 20. 02:44
 5/12 anonim ***** válasza:
És milyen érzés egy ilyen Magyarországon élni kérdező? Nem érzed azr hogy nem tartozol ide? Egyáltalán miben reménykedsz középtávon,10-15 évre előre? addigra minimum középkorú leszel.
dec. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező: Az tény, hogy az idősebbeknél és az alacsonyabb végzettségűeknél magasabb a szavazási aránya a Fidesznek, de csak szólok, hogy az utóbbi 4 választásnál minden korosztályban és minden iskolai végzettségi kategóriában a Fidesz szavazók voltak a legtöbben.
dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tehát nem úgy történt, hogy a diplomások és a fiatalok az ellenzékre szavaztak, az idősek és a 8 általánossal rendelkezők pedig a Fideszre.
dec. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az atomfideszes büszke rá, a közép-gyenge fideszes pedig játszik:

"Én nem vagyok fideszes", amikor meg választás van, akkor meg atombiztos az X melléjük.

dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ami jobban összetartana embereket mint a közösen elkövetett bűn (a fidesz hatalomban tartása), ezért biztos lehetsz benne, hogy sose fognak rosszat mondani a fideszre. Ahhoz tudnám még hasonlítani, mint amikor egy bántalmazott nő nem hagyja el a férjét, hanem titokban tartja, hogy milyen mocsok, vagy ha kiderül még védelmezi is.
dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább az a jellemző, hogy aki ellenzéki (ebbe nem vonom be a Mi Hazánkat), az nem vállalja fel, helyette hazudozik.

A kérdést sem értem. Állami cégnél dolgozok, miért löknének ki, ha fideszes vagyok?

dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!