Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek kamu keresztények...

A fideszesek kamu keresztényeknek az istennel való találkozás lesz a maguk nürnbergi pere?

Figyelt kérdés
dec. 27. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Tizes skálán ez a kérdés 6 pontot érdemel. Jár a dollár, megdolgoztál érte.
dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem Klárika fogja elszámoltatni őket hanem a Jóisten előtt kell majd színt vallaniuk bűneikről élükön Orbánnal! :(
dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a KDNP szurkolók érdekelnek ilyen szempontból, azok az igazi habzószájú vérkeresztények. xD
dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi legalább igazi európaiak vagyunk. Európa keresztény föld!

Őrizzük az európai hagyományokat, és kultúrát.

dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nagyon kellemetlenül fogják érezni magukat, amikor szembesülnek azzal, hogy ténylegesen mekkora és mennyire borzalmas károkat okoztak.
dec. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
69%
Isten nagy betű
dec. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, amit a Momentumos pali mondott pár hete, azt nagyon tudom adni:

-Ha ezek tényleg hisznek Istenben, akkor a pokol vár rájuk azért, amit ezzel az országgal műveltek.

dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

4, úgy nem lehetne őrizni, hogy mindenki mást békénhagytok?


én csak európai vagyok, nem keresztény. Sosem voltam vallásos és nem is leszek. Semmi közöm hozzá és a harchoz sem, mivel engem senki sem támadott meg, de mégis, nap, mint nap úgy érzem, hogy bele akartok rángatni a háborútokba és harcba akartok küldeni.

dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"úgy nem lehetne őrizni, hogy mindenki mást békénhagytok?"


Az iszlamistákkal van bajom. Ellepik az EU-t. Te is keresztény kultúrához tartozol, mégha nem is vagy vallásos. Neked is érdeked lenne, hogy a radikális iszlám ne terjedjen Európában.

dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!