Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orbánviktor testalkata egy...

Az orbánviktor testalkata egy politikai üzenet?

Figyelt kérdés

A fideszes szavazótábor nagyja olyan emberekből áll, akik nem sportolnak(esetleg csak nézik), egészségtelen ételeket és italokat fogyasztanak(pacal, kolbász, pálinka, stb) és általában véve lepukkant, önmagukra igénytelen emberek. Ha egy ilyen ember ránéz a gömbölyödő orbánviktorra, akkor azt gondolja, ő egy közülünk. Ellenben egy fitt ember pl Gyurcsány Ferenc, pedig már az alkata miatt sem lesz számára szimpatikus.


Szerintetek lehet ebben valami?



dec. 29. 18:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez így van. (a rogántóni, orbánviktor, vagy valamelyik kisujj körömpiszka vagyok szóval tudom)
Igen, ez így van.
Akár igaz is lehet, de nem vehetjük biztosra.
Ez marhaság, ov csak szimplán igénytelen magára vagy nincs akaratereje a fogyáshoz.
12 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis tóni és csapata felmérte milyen alkatú ov hoz több szavazatot és aszerint állítják össze neki a napi menüt. Kellően kalóriadús, hogy szép gömbölyű legyen.
dec. 29. 18:21
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Tükörkép!

"Nagy a szegénység ,nagy a szegénység."

dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Lehetséges, a jólétet a megbízhatóságot sugallja.

Szerintem tisztességes ember, hiszen dagadt.

dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Elfoglalja a teret. '94-ben még kevesebb teret foglalt el a világból a testalkatával. Gyurcsányt hozni a nap vicce volt, dohányzik és alkoholt is fogyaszt, persze mértékkel.

Míg Orbánon látványos a pusztító életvitel, addig Gyurcsány csak akkor veszed észre, amikor beszél.

Toroczkay a jó példa.

dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70%
lusta sportolni és enni könnyebb tudom én ,hogy ő ilyen ember .
dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az orbánviktor testalkata..." Már a kezdésnél kibújt belőled az entellektüel... :D

Akkor nézzük a szavazótábort. Láttál te már Békemenetet? (Én néhányon részt is vettem.) Többségében jól öltözött, jól szituált középosztálybeliek alkotják a tömeget. Vesd össze őket mondjuk egy DK-s lakossági fórummal, ahol nagyjából 65 éves a legfiatalabb a résztvevő, a testalkatuk pedig hűen tükrözi a korukat...

Továbbá: az Orbán-kormány alatt vezették be a chipsadót; tüntették el az iskolákból az egészségtelen vackokat, cukros üdítőket; emelték meg a testnevelés órák számát; tiltották ki a dohánytermékeket az élelmiszer üzletekből, stb.

Az alkoholista és dohányos Gyurcsány szerinted fitt ember??? Akit nemrég 2 embernek kellett letámogatni az emelvényről (állítólag "be volt mindenezve"), és aki annyira részeg volt, hogy szelfizés közben his híján kidöntötte a kirakatüveget? Remélem, ezt te sem gondoltad komolyan... :DDD

Ami a sportot illeti: Orbán közel 50 éves koráig igazolt futballista volt. Ehhez képest nézz rá a III. kerületi DK-s polgármesterre:

[link]

Még csak 44 éves, de ha így folytatja, az ötvenet sem fogja megérni.

dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Orbán ilyen hízással biztosan nem éri meg a nyugdijas kort, de lehet, hogy annyit sem. Annyira elhízott, már tokaszalonnája van! Ráadásul majdnem elgurul, akkora pocakja van. Igénytelen külső az egész fityisz vezérkarra jellemző. Abba hagyta a sportot és nekilátott enni, jó zsiros, igazi magyaros kajákat és pálinkázik is.
dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

"Lehetséges, a jólétet a megbízhatóságot sugallja.

Szerintem tisztességes ember, hiszen dagadt."

Es Putyin? Gondolom, akkor o meg tisztesseges, hiszen vekony. Gyurcsany meg termeszetesen tisztessegtelen, hiszen vekony. Ilyen a fideszes logika.

Apropo, visszaterve a "dagadt"-hoz: kivancsi lennek, mi a velemenyed pl. a Krudy-s pedasszisztensrol.

dec. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az. Egyszerűen csak elhízott. Ez nem pártfüggő. Gyurcsány meg alkatilag sovány, sose fog nagyon meghízni.
jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az alkoholtól nem lehet elhízni.
jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!