Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebben az országban csak úgy...

Ebben az országban csak úgy lehet ki bírni hogy ha egyáltalán nem foglalkozunk a politikával?

Figyelt kérdés
Nem azért de már undorító amit a Fidesz művel. Szerintem már csak úgy lehet ki bírni ha az ember egyáltalán nem néz és nem olvas híreket, meg nem nézik hogy milyen árak vannak a fizetésekhez képest.

dec. 31. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Szerencsére egyre töbhen vannak akik nem látják ilyen sötéten a helyzetet.boldog új évet!

[link]

dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten felesleges vele foglalkozni, mert csak befordulsz tőle. A nagyobb változásokkal érdeme stisztában lenni. Én azokkal nem is foglalkozom, ami nem érint közvetlenül. Itt meg mégis megy kb mindenről a veszekedés.
dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak így lehet. A fideszeseket a migránsok, brüsszel meg soros idegesítik, az ellenzékieket meg a fidesz. Az a boldog, aki ezekről egyikről sem hall.
dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Jobban kell keresni.


30 évvel a rendszerváltás után, sokan még mindig a szocializmusban ragadtak.

dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

4) könnyű ezt mondani.a túlnyomó többség keveset keres, tehát nem bennük van a hiba.

[link]

dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
#4 jaja. Sok nyomorék melós. Mindenfelé látom a betöltetlen milliós fizetésű állásokat, mert ez a hülye magyar csak minimálbéres munkát vállal.
dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es hiába keresel jobban a forint értéke gyorsabban csökken mint ahogy a fizetésed nő, vagyis egyre rosszabb a fizetésed.
dec. 31. 11:07
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

5#


De, bennük van a hiba.

Én általánosban b_sztam tanulni, ezért szakmunkásba mentem pincérnek.A képzés alatt jöttem rá,hogy többet akarok.Egyből utána leérettségiztem, majd elvégeztem levelezőn egy műszaki menedzser képzést.


Ja, meg kihasználtam minden munkahelyemet, képzéseket, nyelvtanfolyamot, mindent.Aztán otthagytam őket.Ezt csináltam jó párszor.Már bruttó 1 misi felett van az alapbérem.


Nincsenek gazdag szülők, politikai hátszél, sőt falun nőttem fel.

Extra képességeim sincsenek.Amim van, az pusztán motiváció.

dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 És azt hiszed egy munkahelyen csak menedzserekre van szükség? Ha mindenki menedzser lenne, nem lenne a fizud több a minimálbérnél, vagy ha nem jelentkezne senki a céghez aki elvállalja az egyszerűbb munkákat, akkor veled együtt lehúzhatja a rolót a cég. Az nem működik hogy mindenki kizárólag jól fizető munkákat végez diplomásként, de ezt ilyen okosan neked is tudnod kellene.
dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amiatt tartunk itt, mert nem politika van, hanem szervezett bűnözés.

Ha legalább annyit foglalkoztak volna vele az emberek, hogy nem engedik ezt, elszámoltatják a bűnözőket, nem itt tartanánk, orbán slep és gyurcsány slep is börtönben lenne.

De lassacskán kinyílik az emberek szeme!

dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!