Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért hiszik...

A balliberálisok miért hiszik azt hogy a fidesz szavazók nem fogadják Orbán Gáspárt? Amikor nagy tisztelői neki.

Figyelt kérdés
jan. 7. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Ki hiszi ezt? Például én nem. Azt sem tudom, hogy ki Orbán Gáspár?


Miért tisztelik őt annyira? Milyen érdemei vannak, amiért tisztelni kellene?

jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ejj fiam, ez egy nagyon összefüggéstelen kérdés lett, próbáld újra kérlek.
jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Orbán Gáspár a miniszterelnök fia, vélhetően meleg és a Felház alapító tagja, ami egy zavaros, keresztény szerű pénzmosoda. Senki nem hiszi szerintem, hogy a fidesz szavazókat (akiknek amúgy se gondolkodnak) ez zavarná, szóval lényegtelen a kérdésed. Némi közvélemény befolyásolásra való szándékot vélek felfedezni abban, hogy kiírtad ide ezt.
jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ezekkel a kijelentésekkel lerombolja a baloldal azt az általuk megfogalmazott tényállást, hogy nem szabad lejáratni más politikusokat, közszereplőket azzal, hogy alaptalanul azzal vádoljuk, hogy melegek.


Ha egy jobboldali szavazó csinál ilyet, akkor hatalmas a felháborodás a baloldal részéről. De ha egy baloldali szavazó a miniszterelnök fiáról alaptalanul azt terjeszti a nyilvánosság előtt, hogy homoszexuális, abban nincs semmi ok a felháborodásra?


KÉPMUTATÓ BALOLDAL.

jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Az apja miatt kell tisztelni?
jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Kit érdekel az, hogy a fiú milyen?

Csak az apja lenne...

jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és nem baloldali, se nem jobb. Pártállástól és politikától függetlenül gondolom Orbán Gáspárról, hogy meleg, mert az. Nézz utána, bár tudom, hogy ez is fizetett kérdés.
jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

"hogy alaptalanul azzal vádoljuk, hogy melegek."

Vádoljuk a melegeket? Az vádalap lehet ma Magyarországon, hogy valaki meleg? Esetleg lemaradtam volna valamiről?

Egyébként, kikkel szoktál te és kiket vádolni? Azzal hogy melegek? Milyen jogon tesztek ti ilyet? Kiknek a nevében beszélsz egyáltalán?

jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Vádoljuk a melegeket? Az vádalap lehet ma Magyarországon, hogy valaki meleg? Esetleg lemaradtam volna valamiről?"

A Fidesz a bajai lángosost megvádolta azzal, hogy meleg és megfenyegették, hogy ha nem lép vissza, akkor nyilvánosságra hozzák.


LEHET vádalap Magyarországon az, hogy valaki meleg.

jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
De ez nem vád, hanem közönséges zsarolás. Vádolni valakit az ügyész szokott, vádirat formájában, többnyire nyomozás meg ilyesmi után.
jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!