Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek is...

Fideszesek, szerintetek is érdemes arra Győzike, hogy a köztársasági elnök és a külügyminiszter köszöntse fel születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Novák Katalin és Szijjártó Péter levélben köszöntötték fel Győzikét aki egy törökországi luxusszállodában ünnepelte 50. születésnapját feleségével és két lányával.


[link]



jan. 9. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok. Igen! Győzike megérdemli, mert nagyon sokat tett a hazért, az emberekért és a fideszért. Felsorolom, hogy miket.
Fideszes vagyok. Nem! Tiszta szégyen az, hogy egy ilyen figurát mint Győzike, aki egy utolsó celeb és adócsaló fideszes politikusok köszöntenek fel.
Nem vagyok Fideszes. Igen! Győzike megérdemli, mert ügyesen csalt adót, gazdagodott meg munka nélkül és nyalta be magát a fideszbe, pont közéjük való.
Nem vagyok Fideszes. Nem! Tiszta szégyen az, hogy egy ilyen figurát mint Győzike magas rangú állami tisztségviselők köszöntenek fel. Hányingerem van.
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Győzike érdemei másodlagosak ebből a szempontból. Viszont több százezer szavazókorú roma honfitársunk értékelni fogja ezt a gesztust, és ha '26 tavaszán még emlékeznek rá, tudni fogják hová kell x-elni.

Vagyis a kérdés valójában ez: érdemes arra a köztársasági elnök és a külügyminiszter, hogy rafinált, számító politikusnak nevezzük őket?

jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Zsák a foltját... Ilyen, amikor nagy szellemek találkoznak.
jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Bizony bizony, megmérték pontosan, hogy szinte csak a cigányok szavazataival is meglesz a győzelem.

Ezért Győzike, L.L. Junior, KisGrofó a fidesz új hősei.

jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én azon csodálkozom, hogy nem Ő a köztársaságielnők.

Undorító ez az ország. Ilyet hogy a kormány megveszi magának a legocsmányabb undorító bulvárcelebet, hogy a sötét prímitiv csőcselék szimpátiáját elérje, ez felfoghatatlan, és vérlázító. Sose hittem volna hogy ilyen létezhet hogy szinte kormánytagá választják ezt a degeneráltat.

Ez durvább és meglepőbb, mint Gyurcsányék szemkilövetései.

jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
"Jobboldali kulturàlis fölény
jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

""Jobboldali kulturàlis fölény"

Állítólag van egy köztük, aki tud olvasni, de még nincs megerősítve.

jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem néztem az RTL-t, vagy TV2-t, pont az ilyen undormány állatok miatt mint a Győzike. És szavakat nem lehet rá találni, hogy mennyire megdöbbentő, hogy a miniszterelnők ezzel a mocsadék, undormány bulvársztárral turnézik napi 24 órában. Elképesztő, hogy Orbán Viktornak már nincs olyan nyilvános megjelenése, ahol ne Győzike lenne a főszereplő.

Most azt mondom, hogy ennél lejebb már nem süllyedhet Orbán Viktor, de hát hamarabb számítottam volna atomháborura, mint a Győzikére.

jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# az ugye megvan, hogy Vitya és Győzike fajtatársak, szóval nem értem miért furcsa az, ha együtt turnéznak. :D Novák meg Szíjjártó viszont tudtommal nem ebbe a rasszba tartoznak.
jan. 10. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már a legalja kategória az, ha egy dilettáns adócsalót levélben köszönt fel Novák és Szijjártó! Fel vagyok háborodva!
jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Győzi nem adót csalt, csak úgy emlékezett hogy 1 milliárd forintig adómentesség van.

Most hogy már Fideszes, kiderült hogy 10 milliárd forintig van adómentessége neki.

jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!