Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok Lmbtq kérdésben...

A balosok Lmbtq kérdésben eredetileg jót akartak, de mára túltolták a biciklit?

Figyelt kérdés
Vagyis azzal teljesen egyetértek, hogy nem kell bántani senkit azért, mert meleg és elfogadni, hogy ez létezik, de azért az nem oké, hogy hópihe kategóriába tegyük és viccelődni se legyen szabad ezzel a témával, multinacionális cégeknél, politikai pártoknál meg karriert lehessen ebből építeni. És ugye most már más szexuális kisebbségek is felkapaszkodtak erre a hajóra, akik esetén azért sokkal szkeptikusabb vagyok, hogy érdemes támogatni az ügyeiket. A nemváltásra nehezen tudok racionális indokot elképzelni, persze lehet nem vagyok elég felvilágosult, de akkor is az ember neme biológiailag determinált. Ezek a polgárjogi küzdelmek még talán 20 éve jó célokat tűztek ki, de mára az egész elment ilyen elborult irányba.

jan. 11. 12:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem a balosok, hanem pár őrült aktivista. Maguk az lmbtq emberek is elhatárolódnak már néha.
jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Elég érdekes, hogy a Fidesz által pénzelt megafon-on az "LMBTQ" kifejezést többször hallom, kb minden harmadik tartalmuk erről szól, mint a balosok sajtójában.

Nem értem miért kell állandóan gyűlöletet szítani, vagyis várj, de...

jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Engem kb teljesen hidegen hagy a téma, semmi bajom a melegekkel, de szerintem ezt csak a kormánypropaganda fúja fel.

Mióta van Pride? 10 éve? Senkit sem érdekel, de amikor szar a gazdaságunk, 430 Ft-ért lehet egy Eurót kapni, az EU kijelenti hogy milliárdokat lopott el a kormány segítségével pár vállalkozó (Mészáros, Tiborcz, stb) a magyar néptől, akkor hirtelen a melegek a világ legnagyobb problémája.

Akinek legalább érettségije van, az érti hogy itt kamuzik a kormány.


Pl a Soros, kit érdekelt hogy létezik-e vagy sem? Erre 100 milliárdokat költött rá a kormány hogy Sorost reklámozza, és hogy ellen hangolja az embereket.

Azt a pénzt lehetett volna a korházakra is költeni, nem egy 90+ éves öregemberrel való ijesztegetésre.


A kormány hülyére veszi a magyar embereket.

Ezt jelenti az LMBTQ.

jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
A kormány tolja túl uszítás, ellenségképfestés, terelés gyanánt. Középen és baloldalon is mindenki elfogadóan leszarja.
jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem is tudom, de valahogy nekem ez a téma döntően a kormánypropagandából jön szembe. Természetesen a másik oldaltól is hallom ezt a témát, de csak azt, hogy a kormány már megint ezzel jön.
jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%

Most eljátsszátok ugyanazt amit az illegális migrációval, az oltással, a szankciókkal is, hogy évekig megy a szöveg, hogy ez csak kormánypropaganda, majd amikor már fülig ér a sz@r mindenhol és elismerik ott is hogy bizony Orbánéknak volt igazuk, akkor meg megpróbáljátok ezt is elhallgatni?

Pont azért van vele tele a kormánymédia mert az ellenzéki média nem hajlandó foglalkoznia kérdéssel amíg ugyanolyan helyzet nem alakul ki mint nyugaton. Akkor meg már késő lesz arról beszélni, hogy miért is lehet kémiai kasztrálásnak alávetni gyerekeket pubertás blokkolás címén a szülők tudta és engedélye nélkül - mert már megteszik. Most kell róla beszélni hogy ne történjen meg!

jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

Sziasztok!

Lehet hogy nem ide tartozik, de látom itt vannak szakértők, ezért kérnék segítséget.

Nekem van sok könyvem, és nem tudom melyik könyvek melegek, és melyikek a simák.

Hogy érdemes fóliázni őket itthon, hogy ki ne ugorjanak a meleg-manók belőlük, aztán mindenkit megfertőzzenek itthon. Féltem a gyerekeket, meg én sem szeretnék meleg lenni, mit szólna hozzá az asszony?!

Kell külön venni "melegvédő" fóliát, vagy a sima folpack is jó lehet?

Nagyon köszi ha tud valaki segíteni!

jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

"hópihe kategóriába tegyük és viccelődni se legyen szabad"


Hát ez érdekes kérdés. Szerintem ez szimplán csak azon múlik, hogy nem belenőttünk, hanem menet közben változott az erkölcs. Pl az mára teljesen természetes, hogy ízléstelen dolog mondjuk viccet csinálni egy családi tragédiából, fogyatékos vagy nyomorék emberből. Szerintem viszonylag kevesen vitatják ennek létjogosultságát, és mondják azt, hogy a tolószékes embereket betették a hópihe kategóriába.


Most annyi történt, hogy a b.ziviccek is bekerültek az ízléstelen kategóriába. Nem dől össze tőle a világ.


"multinacionális cégeknél, politikai pártoknál meg karriert lehessen ebből építeni"


Tisztázzuk: gátlástalan opportunisták mindenhol vannak. Bármilyen ügyet indítasz el, biztosan lesz valaki, aki visszaél vele. Ezért az ügy gazdáit felelőssé tenni szerintem csak kifogáskeresés.

jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

"...lehet kémiai kasztrálásnak alávetni gyerekeket pubertás blokkolás címén a szülők tudta és engedélye nélkül - mert már megteszik..."


Kik? Mikor? Merre? Tényleg?


Vagy ez olyan mint a migráció esetében hogy Marika néni Kállósemjénben migránsozik mert az M1en látta őket a tvben külföldön?


Meg hogy látta a tvben hogy be kell oltakozni, megteszi és rá 2 hétre náthás lesz, beszarik hogy covid, bemegy a kórházba, összeszed valami fertőzést és meghal?


Vagy olyan mint a szankciók amiket a fidesz rendre mindet megszavaz és papolja a békét a tvben? Mint hogy a kutya meg a macska ne háborúzzanak?


Mint hogy mi csökkentjük a rezsit, holott a piaci ára a gáznak már lentebb van mint az államilag meghatározottnak?


Így véd meg minket a kedves kormányunk?


Képzeld, van körülöttem egy csomó gyerek, külföldön élőket is ismerek, egyiket sem akartak még kasztrálni, rábeszélni a nemváltásra.


Cserében mikor a gyerek úgy ment a játszótérre hogy a pólója sarkán volt a kutyusok mögött egy kicsi szivárvány is, amit a tököm sem vett észre, Nolenka nagymamája már szítkozódott...

jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ez értékválasztás kérdése.

Ha valaki korlátlan hatalmat akar, és elosztogatni az emberek pénzét a haveroknak akkor Győzikékre van szükség a választáson, és ők stabilan rá szavaznak majd.

Ha valaki meg nyugati értékrendet, demokráciát, akkor tanult emberekre, polgárokra, de ők sokkal többe kerülnek, és nem garantált a hatalom mellettük.

jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!