Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok a...

Fideszesek, mit szóltok a Győzikézéshez?

Figyelt kérdés

Már a köztársasági elnökasszony is publikusan köszönti születésnapja alkalmából, lehet Kossuth díj lesz a következő?


Ez az ember a példakép?


Mit gondoltok fidesz szavazók?



jan. 12. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem túlságosan érdekel, nyilván kampányfogás.
jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Biztos van, akinek tetszik, vagy van az a réteg, aki igényli.

Nem miatta szavaztam a fideszre, a pártpreferenciát nálam egy ilyen arc semmiben nem befolyásolja, sokkal fontosabb szempontok is vannak.

jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Fideszes szavazó vagyok, és az én hősöm az, akit épp Orbán Viktor úr méltónak talál. Ha ez Putyin úr, akkor ő, ha ez Győzike úr, akkor ő.

Foci meg krumpli legyen, a többiek meg le vannak szarva!

jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
A Köztársasági Elnöki cím eddig mást jelentett. Naponta dőlnek le idolok. Lassan már semmin nem fogunk csodálkozni. De ha megváltozik felénk a bánás mód, annak is oka lesz.
jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Még az a jó, hogy itt van nekünk Szlovákia. Odajárunk kukázni, onnan szedjük ki a kaját, a ruhát. Onnan öltözködünk, ez is onnan van, a pulóver, nézze, itt van ráírva, szlovák, nem szégyellem. Az az igazság, ha nincs a szlovák kuka, nekünk még cipő se lenne a lábunkon. Kocsival megyünk fel, végigmegyünk, mert ott rendesek az emberek, látják, hogy szegény vagyok, erre lehozzák az emeletről, ami nem kell nekik. Volt már olyan, hogy a kuka tetejéről vettem el a süteményt, és már ettem is, nem szégyellem, nem volt romlott."

Fáj község, 2022. választás, 216 szavazó, 213 érvényes szavazat, 100% fidesz.


[link]


Tessék, van az a réteg, akinek ez fontos. Nekik szól. Ők a gyakorikérdésekre nem járnak válaszolni. Egyrészt nincsenek képek, videók főleg, és durván sok a betű...

jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Lassan bezárják a korházakat, de semmi pánik, minden NER-es nagy embernek megvannak már a saját korházai, lehet oda menni, csak vigyetek sok sok pénzt.
jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi emberünk, sokakat képvisel, okos gondolatai vannak, még sokra viheti, nagyon alkalmas bármilyen posztra. Viktorta ismét gondollkodás nélkül jól beleválasztott:).
jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
A lepontozásokból kiindulva egy igazi Fidesz troll újra működésbe lendült. Csak így tovább, dolgozz meg a pénzedért, ne hozz szégyent Rogánra.
jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!