Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amit a kormányzat elvár a nép...

Amit a kormányzat elvár a nép gyermekeitől, azt magára miért nem tartja irányadónak?

Figyelt kérdés

Épp böngésztem az egyetemi képzéseket és valamelyik egyetemen honlapján volt egy link a követelményrendszernél a szakdolgozat béríratásáról, ez atvezetett az OM oldalára és valami olyan szöveg volt, hogy "a béríratás bűncselekmény, ők lesznek a jövő nemzedéke és nem engedhetjük meg, hogy diplomájukat csalás útján szerezzék"


Nem pontosan idéztem de valami ilyesmi volt. Ezen kicsit felhúztam magam, mert ezek pont mindent ellopnak és csalnak, de tőlünk földi halandóktól meg mindenben a tisztességet követelik... Nem bicskanyitogató ez? Nem lehet komolyan venni egy mondatukat sem!Es minden területen ezt csinálják, nem beszélve a visszamenőleges törvénymódosításokról. Valaki magyarázza el, hogy miért várják el azt, amiben ők nem mutatnak példát?!



jan. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Remek észrevétel.

Pl zavar sok embert, hogy miközben az orvosok 10 ezer forint elfogadásáért börtönbe mehetnek, a miniszterek a sok milliós fizetésük mellé két kézzel lopnak.

jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert amit szabad Jupiternek, azt nem szabad az ökörnek.
jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország nem demokrácia.
jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!