Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy már...

Árokpart kérdése:

Mi az oka annak, hogy már Olaszország, Dél-Olaszország legalábbis mindenképpen már sokkal olcsóbb mint Magyarország?

Figyelt kérdés
Ez már azt jelenti, hogy fejlettebbek lennénk már pl. Lazio és Campania tartománynál? Voltam tavaly nyáron kint kirándulni, úgyhogy ezt nem csak úgy magamtól mondom, illetve találtam ki.
jan. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A ner meg a mutyi és Lőrinc.
jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Olaszország geccidrága.
jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Látod ezért nem telik manzártos ingatlanra Budapest Belvárosában, mert Olaszországba jársz nyaralni. 😬
jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Olaszország elég szegény és elmaradott környék.
jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És mégis miben olcsóbb?

Szolgáltatás és ingatlan nem hiszem, hogy olcsóbb.

jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy 4-es is írta, az a régió elég szegény. Északon dolgoznak leginkább.

Én anno 2000-ben voltam Rómában, 12 évesen, és feltűnt, hogy milyen lepra. Pl a metró akkor rosszabb volt mint a Bp-i. Persze azóta nagyon sokat fejlődött, többek között új szerelvények is érkeztek.

jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dél-Olaszország az EU egyik legreménytelenebb régiója. Ha önálló ország lenne, talán már le is hagytuk volna őket PPP GDP-ben, ahogy a görögökkel tettük.
jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért Dél-Olaszorszag nem olyan reménytelen. Pugliaban, Campaniaban meg Szicíliában azert lehet érezni fejlődést. Calabria es Szardínia viszont rendkívül elmaradottak. Lazio pedig hivatalosan nem számít Délnek.
jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!