Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkészült a Mercedes gyár....

Elkészült a Mercedes gyár. Mit szólnak ehhez a multiutálók?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan?

Basszus 2 hete mentem el mellette de akkor még csak kb 70% volt kész.

2010. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Legalább a suzuki és az audi mellet még valaki van akinek szophatjuk a faxát. :)
2010. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

a multi"utálók" többnyire nem az autógyárakra fújnak.

Látszik mennyit fogtál fel az egészből, ez itt a baj, hogy ennyi a gyökér aki csak a szavakat látja de nem ért semmit. kár neked politizálnod.

2010. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Megkéne érteni,hogy ez nem "multiutálat".......új munkahelyek mindig jól jönnek.....nem a multikkal van baj,hanem az ottani munkakörülményekkel...neked sem tetszene ha 60ezer forintért a beled is kihajtanák egy gyárban és állandóan üvöltenének veled,meg hajtanának....és tényleg 60-65 ezerért!
2010. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát azért audis tapasztalatokra alapozva nem hiszem, hogy a mercinél majd 60-65 ezer ft-ért fogod "kihajtani a beled" miközben üvöltöznek veled.
2010. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó adja az isten, hogy ne úgy legyen. De ezért én nem mernék erre mérget venni. És ezt értem úgy hogy a 70-80 sem sokkal több. De ha 100fölött tolják a lét akkor már azért elfogadható.
2010. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Tudod ezzel az a probléma, hogy nem várhatod el a mai magyar rendszerben, hogy egy betanított gyári munkás 100 felett kapjon. Szomorú, de ez van.
2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Márpedig a multinacionális vállalatok nemcsak a Tescókból meg Auchanokból állnak, hanem az ezreket foglalkoztató gyárakból, üzemekből is. Úgyhogy nem hiszem, hogy én nem értek a politikához, amikor dühödt emberek skandálják, hogy multik haza. Mellesleg nagyon sok magyar cég is multinacionális, ha valaki esetleg nem tudná. Ők is jöjjenek inkább haza, és hagyatkozzanak erre a relatíve kis piacra?
2010. okt. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!