Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trombinak van véleménye csak...

Trombinak van véleménye csak nem ért vele egyet? Mondjuk lendített ő már kart is.

Figyelt kérdés
[link]
jan. 15. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Trombinak az a véleménye amit a vastag fizetési boritékja melletti papíron elolvas, amit a fidesztől kap, és ami az adónk egy részét tartalmazza.
jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Trombitás: „Nem kétlem, hogy a gyermek pszichés fejlődésének jobb, ha apát és anyát lát maga körül, de abban meg biztos vagyok, hogy két anya vagy két apa sokkal jobb, mintha egy se volna”


Minden más rizsa... ill. annyival egészíteném ki a mondatát, hogy jobb, mintha állami intézményben nőne fel...

jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aztán a mandiner is szétszedte a kamingautja után Trombit. :D
jan. 15. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Itt meg kárpátaljai magyar egyetemi tanárokat gyaláz, akik az ukrán hadseregben harcolnak.

Mikor mit rendel meg orbán valamint a gazdája putyin.

jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy megszervezett jelenet azért hogy a határozatlan balos szavazók a jobbra szavazzanak. Semmi más… megnyugtathatok mindenkit itt Budapesten valos hatalom lesz megint 😎ha rajtam múlik biztosan!
jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Balos* előző voltam
jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

#5

Hány balos fog jobbra szavazni azért mert a Trombinak egy napig elérhető volt ez a posztja?

jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!