Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért hiszi azt,...

Sok ember miért hiszi azt, hogy Nyugat-Európa országaiban rosszabb életszínvonalon élnek az emberek, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
jan. 16. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert buták. Ha nézed Danil videóit akkor sok orosz is hasonlóan látja...
jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Remelem koltoi kerdes...
jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Shora ***** válasza:
95%
Sok embernek nehéz elfogadnia a valóságot. Most gondolj bele, évekig ugya oda szavazol és azt az értékrendet tartod jónak, aztán hirtelen realizálnod kell hogy ez így nem jó. Évekig magad alatt vágtad a fát és változtatni kellene a dolgokon, az ugye sok idő és energia és valljuk be kevés ember hajlandó ezeket belátni.Mennyi rokonom van aki próbálja magának bebeszélni hogy otthon jobb és nem látja a problémát....nyugaton sincs kolbászból a kerítés és megvan a maga gondjuk, de az tény hogy perpill ott egyszerűbb a megélhetés.
jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Mert tudatlanok. Pl itt van most a német tüntetés, ezek azt hiszik azért tüntetnek mert a havi 200 000 forintnak megfelelő eurót kereső németek fellázadtak. És ők most nagyon rosszul élnek.


Az nem érdekli a fidesz szavazót hogy ott a legalsó osztály 2-3x annyit keres nettóba mint itt a bruttó bér.


A német nem azért lázad mert a 200 ezréből már csak 190 ezer marad, hanem mert az 1 millióból "csak" 980 ezer. Ezt mondhatod annak aki az m1 en él.

jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Én hiszek az m1-nek,ott azt mondták,hogy a németek már éhen fagytak.
jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert csak is az M1 mond nekem igazat, még úgy is, hogy kijárok vásárolni. Az, hogy kint olcsóbbé vásárolok, az csak érzékcsalódás.
jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Ki az a sötét, aki ezt hiszi?
jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
4 hát igen, ránézésre elég jól megy a német parasztoknak, elég újnak és modernnek tűnik mindegyik traktor a képeken
jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
MÁVnál vagyok jegyvizsgáló 230 nettóért, biztos rosszabbul él a francia, angol kollégám.
jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ezt a fideszesek nagy része sem hiszi. Talán kisebb különbséget gondolnak mint az ellenzékiek.
jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!