Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Mi Hazánk megerősödik,...

Ha a Mi Hazánk megerősödik, kire szavaznál?

Figyelt kérdés

Én egyértelműen a Fideszre. Márki -Zay Péter a kedvenc politikusom, hiszen amíg élek, szavazója leszek, de ha ezek a neonácik hatalom közelébe jutnak, én elhagyom az országot. Dédnagymamám zsidó volt, nem szeretnék gázkamrába lenni.

Hatalmas veszély önmagában ez a párt létezése, a betyársereg, a retorika.. kirekesztő politika, nyugatellenesek, márpedig mi nyugati nép vagyunk. Toroczkaiék gazdasági terve teljes mértékben oroszpárti és feudális. Inkább Orbán hintapolitikája, és antifasiszta, (áll)kereszténydemokrata politikája legyen...

(Gyurcsány Nerenc, is hasonlóan rossz mint Toro, ő egy pszichopata kommunista)



jan. 17. 00:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
Ezt makogták a makizajos háborúpártiak is,elhagyom az országot,blabla,aztán mégis itt visítotok,sírtok,tünciztek.Jó itt nektek a magyarok hátán élősködni.
jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

"Ha a Mi Hazánk megerősödik, kire szavaznál?"

"Én egyértelműen a Fideszre."


Akkor most ezt fogják terjeszteni a fideszesek? Hogy azért szavazzunk a fideszre, nehogy az MH kormányozzon? Lesz olyan ellenzéki szavazó, aki ezt elhiszi és szalad majd a fideszre szavazni? Szerintem nem.

jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Mind tudjuk,hogy Toroczkai egy hidegvérű,tömeggyilkos gyíkember,aki zsidó csecsemők vérét issza és mindenkit is elgázosít,visszamenőlegesen is ja,nem.
jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2%
Erre nekem nem kell tudnom a választ, mert a ti hazátok!
jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

14.

A te hazád mi?.

Izrael, USA?

jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Jakab Péterre
jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 scamdemic ***** válasza:
84%

Kérdező felszívódott.

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Hajrá Jakab Péter!
jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#11

Kik élősködnek?

MZP szavazói tisztességesen dolgozó emberek. Pont a segélyezett, krumplis Fideszesek élősködnek a tisztességes, dolgozó és tanult magyar emberek hátán.

jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17%
Na hát akkor ennyi erővel le lehetne váltani a kormányt ha minden ellenzéki párt feloszlana a Mi Hazánk-on kívül.
febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!