Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért akadnak...

A jobboldaliak miért akadnak ki azon, ha valaki vegán?

Figyelt kérdés
Akármikor megjelenik pl egy cikk arról, hogy valaki megosztja, hogy milyen vegán ételeket eszik, a reakciókban egyből jönnek a röhögő fejek, a hozzászólásoknál meg a támadó, gúnyolódó, ellenségeskedő észrevételek. Ez miért van? Én szeretem a húst, nem is tervezek róla lemondani, de semmi bajom nincs azzal, ha valaki csak növényeket enne. Még jó is, mert több hús marad. Egyesek szó szerint megsértődnek azon, ha valaki vegán, dühöngenek és feltétlen kényszert éreznek, hogy ezzel szembemenjenek.

jan. 18. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolom, hogy ez politikai szimpátia kérdése lenne. Egyszerűen vannak primitív emberek, akik nem bírják elviselni, ha valaki különbözik tőlük.
jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Mert hisztis frusztrált véglények, lételemük a gyűlölködés, a nélkül élni se tudnának valakit ne rekesszenek ki valami mondvacsinált okból.
jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy jobboldaliak?


Illetve egy másik, szerintem pont a vegánok szokták ezt erőszakosan tolni, hogy ők tudják a tutit és egyél te is csak zöldséget, mert ha nem akkor gyilkos/ környezetszennyező / ... mit tudom én mi vagy.

jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jobboldali-baloldali kérdés.
jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3: Az adatlapjukról látszott elég soknak. Nyilván nem mindenkinek.

Én még nem tapasztaltam olyat, hogy bárki korlátozná, hogy ki mit egyen. A húsos cikkeknél se látom, hogy megjelennének a vegánok gúnyolódni.

jan. 18. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sem politikai beállítottság kérdése. Akinek megvan a józan esze, az tudja, hogy az embernek minden élelmiszercsoportra szüksége van, tehát húsra is. Aki emellett még tájékozott is, az azt is tudja, hogy a B12 vitamin csak állati eredetű élelmiszerekben található meg, és a hiánya maradandó idegrendszeri károsodást okozhat, ami megnyilvánulhat többek között mozgáskorlátozottságban, részleges vagy teljes látás- vagy hallásvesztésben.

Ezzel együtt engem nem zavar, ha valaki így akarja tönkretenni az életét, csak ne akarjon másokat is behülyíteni. Márpedig sok vegánnak ez utóbbi a célja. A veganizmus nem más, mint egy szekta.

jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla hogy ezen kiakadtam volna.
jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert a vegánok többnyire másokra is ráakarják erőltetni a veganizmus.
jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akadnának? Hitler is vega volt.
jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Mivel Viktorta nem vegán, emiatt tartják furának, hogy vannak, akik mégis foglalkoznának az egészségükkel.
jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!