Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hazai ellenzékiek ehhez mit...

A hazai ellenzékiek ehhez mit szónak?


jan. 21. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
patrióta muhaha.
jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"patrióta muhaha."


És? Mert ugye csak a 444-nek meg a Telexnek lehet igaza. xD

jan. 21. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

"És? Mert ugye csak a 444-nek meg a Telexnek lehet igaza. xD"


Senki nem vitatja hogy a 444 vagy a telex a saját politikai irányzata felé húz, de ezek az adóforintokból fenntartott gigafonos propagandista senkiháziak akkor is hazudnak mikor csak kérdeznek.

jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Senki nem vitatja hogy a 444 vagy a telex a saját politikai irányzata felé húz, de ezek az adóforintokból fenntartott gigafonos propagandista senkiháziak akkor is hazudnak mikor csak kérdeznek."


Ezek bizony erős vádak nagyfiam. Tudod is bizonyítani valamivel, hogy most ebben a videóban hazudtak? De biztos csak meghamisították a felvételt, és igazából nem is azt mondják a vidóban látható külföldi személyek, hanem csak alá narráltak a patriótások.


Ezeknek a mániája, hogy minden propaganda, amit nem a balosok mondanak?

De persze a balos politikusok sosem hazudnak. Szentebbek és erkölcsösebbek a Jézus Krisztusnál. xD


Tudod ellenzéki barátom, a birka egész életében a farkastól fél, a végén mégis a juhász öli meg.

jan. 21. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez igaz, de szerintem minél inkább hejdiridongó, annál inkább rutyutyu.
jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Várjunk egy pillanatra, nem 13 éve várja a mimagyarság, a nemzetközi helyzet fokozódásának áttörésének pillanatára?

13 éve, minden egyes választás előtt ezt hallom.

jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy ember mondja, 100-200 igenel, akkor mi van, semmi. Mondom úgy, hogy közöm nincs a baloldalhoz.
jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kommunistákat meg nem csak egy szem kóbor nyugati professzor támogatta, hanem egész társadalomtudományi karok! Lásd Párizs 1968.


Aztán az emberek mégiscsak a lábukkal szavaznak. Érdekes módon nem a nyugat-berliniek kockáztatták életüket, hogy Kelet-Berlinbe szökjenek. Most, hogy az EU-ban szabad mozgás van, szintén nem németek jönnek Magyarországra dolgozni és családot alapítani, hanem fordítva...

jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Volt ellenzéki összefogás szavazója voltam, ma már kutyapártos, azaz ellenzéki.


Bevallom 2015-16-ban a "Willkommenskultur" pártolója voltam, és kerítés én is, és kerítés ellenes is, ma már nagyon nem. Deee meg kell védenem sok ellenzéki szavazót, attól, hogy valaki ellenzéki, nem lesz rögtön bevándorlás párti, én az voltam és az ellenzéki oldalon is sok vitám volt, akik ellenzékiként ebben a témában a Fidesszel értett egyet anno.


NY-Európában sorra majd minden országban a bevándorlás ellenes pártok kerülnek hatalomra, a lakosságnak évről évre egyre jobban elegük van, ez a tény. Be kell látni, hogy nagyon sok bevándorló nem hajlandó integrálódni az itteni kultúrához, hozzák az otthonról hozott konfliktusaikat életmódjukat, ami idegen, pl. az utcán a házuk előtt tömegesen élik az életüket, kimennek az utcára és ott ülnek-fekszenek, főznek, sütnek, balhéznak, ordítanak..stb. és még nem említettem a gettósodást meg a durvább példákat. Portugáliától- Ausztriáig egyre többen elegük van ezekből. Az Izraeli-Palesztin konfliktus elején tüntetések voltak, ilyen volt pár hónapja a ZARA elleni tüntetés, és a Tiktokon terjedt egy videó, ahol egy tizenéves arab srác azt hangoztatta, hogy ha 20-30 év múlva többen lesznek itt, akkor követelni vagy kötelezni fogják az európai nők fejkendő viselését, rengeteg támogató és támadó kommentek voltak mind2 oldalról, és 1 másodpercig nem állítom, hogy így gondolkozna az összes muszlim, mert nem, nekem nincs bajom azokkal, akik integrálódtak és normális európai módra élnek itt Európában, velük semmi gondom nincs, csak az a baj, hogy nem ők vannak többségben.

jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most, hogy az EU-ban szabad mozgás van, szintén nem németek jönnek Magyarországra dolgozni és családot alapítani, hanem fordítva..."


A nagy felpapri jobberek szerint van köztük olyan aki ismert olyan embert aki látott már olyan németeket, akik magyarországra költöztek a nagy "migránsterror" elől.

jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!