Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a jólétet...

Magyarországon a jólétet csökkentő intézkedések miatt, miért nem voltak tüntetések,de jelentéktelen dolgok miatt meg miért vannak?

Figyelt kérdés

Amikor 2009-nem ÁFÁT felemelte 25 százalékra az MSZP kormány->senki sem tiltakozott, nem voltak tüntetések, nem bénult meg a főváros.

Amikor elvették a 13-14. havi nyugdíjakat, fizetéseket, akkor is kuss volt


Utána, meg a Fidesznél, amikor az amúgy is magas 25 százalékos ÁFÁ-t, 27-re, szintén minden csendben volt.

Most, amikor meg az EU egyik legdrágább üzemanyagát fizetik a magyarok az adóemelések miatt, szintén csend van.



De, az,hogy valamelyik politikus kimondja,hogy hazudott vagy az,hogy egy külföldi tulajdonú egyetemnek el kell mennie, mert megváltoztak a jogszabályok, na az fontos.Azért bezzeg kiment pár ember tüntetni.


Na, de az,hogy turkálnak a kormányok a pénztárcánkban, az mintha senkit sem érdekelne.


jan. 21. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, ezt én se értem.

Felemelik a korhatárt 80 évre?

Ki nem szarja le?

Megszünteti a kormány a Ceu genderszakát?

Úristen, menjünk tüntetni!!4!4!4

jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk messze nem itt a legmagasabbak az üzemanyagárak.
jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#


Elérték az ausztriai szintet, a bibi,hogy ott a bérek 3x akkorák.

jan. 21. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Jogos-, és a jó a kérdés...

Bezzeg, ha Gyúúúrcsán lenne hatalmon...

jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a CEU elűzése tényleg nagyobb bűn, mint 2%-kal emelni az ÁFA-t.
jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3: Az teljesen mindegy, ettől nem fogják nekünk olcsóbban adni az olajat. Amúgy a piac ellen nem sok értelme van tüntetni. A mostani áremelés meg Brüsszel miatt van, most érdekli az őket, ha te itt tüntetsz egyet?
jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A mostani áremelés meg Brüsszel miatt van"


Magyarország az a hely, ahol minden rossz Brüsszel miatt van.

jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!