Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, most hogy a...

Fideszesek, most hogy a törökök is megszavazták a svédek NATO csatlakozását mennyire ég az arcotok a gazdátok miatt?

Figyelt kérdés

jan. 23. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Én büszke vagyok. Remélem a miniszterelnök úr nem tör meg Erdogan árulása után, és továbbra is következetesen elfogja utasítani Svédország belépését a NATO-ba!🤪🤪
jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Molyember ***** válasza:
92%
Az övék sosem ég, de az ellenzékiek helyettük is szégyellik magukat. Tényleg rohadt ciki már magyarnak lenni.
jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

1

Az Elnököd a nyugat szolgája láthattad az oltásoknál is, kötelezte a népet a halálvakcinára és alá akarja a WHO végleges járvány szerződét is irni!

jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem a kérdést sem. Én ott sem voltam, semmi közöm a dologhoz.
jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Mivel a 21. században élek, nincs gazdám, így nyilván semennyire.
jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Addig vétózgatunk, hátráltatunk, plakátozgatunk, hogy előbb utóbb megtalálják a módjáf, hogy kipenderitsenek. aztam brüsszelezhetünk nyugodtan..
jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

#1

Neked miért jó az, ha a kártevők akadályozzák a saját katonai szövetségünk bővülését? Ez már nyílt hazaárulás. De legalább a sok vesztes egyszer az életben fontosnak érezheti magát.

jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Miért kellene, hogy bárkinek is égjen? A svédek mondták, hogy nincs miről tárgyalni.
jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Molyember ***** válasza:
48%
Felfogod, hogy mit jelent ez a kijelentés a svédektől?
jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem fogta fel, ahogy a gazdája sem.
jan. 24. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!